Menu

Dla mam których mężowie twierdzą że się nieprzemęczają ;-))

Taka historyjka...Pewnego dnia wraca mąż z pracy a tu obiadu nie ma, zlew pełny garów, pranie nie zrobione, dzieci brudne,wszędzie walają się zabawki pieluchy i inne rzeczy jesnym słowem masakra! A żona siedzi przed tv (grins) Co tu się dzieje??- pyta. Nic, zawsze pytałeś co takiego robiłam cały dzień że jestem taka zmęczona, więc dziś postanowiłam tego nie robić (smiech)(smiech)
Czasem sama miałabym ochotę tak zrobić a Wy?? Ale wole nie bo i tak sama musiałabym to posprzątać (smiech)(smiech)(smiech)

Aneta50209
 667  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina sprzątanie

Odpowiedzi

xkasiulax
(kciuki) dobre kiedyś czytałam już to (kciuki) Ale fakt prawda (kciuki) jak najbardziej sie podpisuje pod tym (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
milka3006
(smiech)(smiech)(smiech) ja czasem mam ochote tak zrobic i moze sie kiedy odwaze (grins)
Kubusiowa
a ja tak robiłam jak już miałam dosyć, nie mieliśmy jeszcze wtedy dziecka ale nie było czystych skarpet, obiadu zlew pełen, totalny bajzel, siedziałam na necie, przed tv i olewka i na drugi raz mój Kuba bez słowa brał się za sprzątanie tylko pralki włączyć nie umiał ( a jak się teraz okazało nie przyznawał się że umie) obiad zrobił, kurze scierał itp. ale to tylko parę razy tak było bo ogólnie on zawsze chętnie gotował i mi pomagał jeśli prosiłam czasem sam od siebie stawał przy zlewie
daryjka87poznan
Oj tak tak. Zrobie tak kiedys, uwierzcie mi (grins)
natalia87
oj sama chcialabym tak zrobic ale niestety my mieszkamy na tym samym poziomie co tescie wiec odpada ale pomysl swietny :)
darzenka
ja tak kiedys zrobilam :) w sobote kiedy maz mial wolne powiedzialam ze tez mam wolne i nic nie robilam zeby zobaczyl jak to jest z 2dzieci i domem i teraz juz wie i nigdy juz nie powie ze cos mu nie pasuje w domu :P
kaisaa4
oj jak mnie mój czasem irytuje przychodząc do domu i pytając co ja dzisiaj zrobiłam !! ja sobie pozwalam czasem na dzień bez obowiązków. :):)
ulenka091987
a mój jeszcze mi nie powiedział, że nic nie robię, że w domu nie ma roboty itp. więc takich rzeczy narazie stosować nie muszę
rozowa82
ja tez tak kiedys zorbie tylko ze teraz mieskzam z rodziacami wiec ton ie wypali (zla)
marzennna125
Ja tez tak zrobie wierzcie mi(klaszcze)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.