Menu

dlaczego brak okresu

Witajcie drogie mamy:-)
W ubiegłym miesiącu byłam na wizycie u ginka bo nie miałam okresu przez 2miesiące. Myślałam że jestem w ciązy ale robiłam test dwa razy i wyszedł negatywnie. umówiłam się na wizytę.Pani doktor mnie zbadała, wszystko ok i potwierdziła na badaniu że ciąży nie ma i zapisała mi luteine. Okres po luteinie dostałam :-) ale teraz niestety znowu go nie dostałam a powinnam już mieć.Spóźnia mi się kilka dni/może za bardzo panikuje :-(Czy może któraś z Was też tak miała i może mi coć poradzić?Zaczynam sie denerwować od czego znowu mam brak okresu. W ciąży napewno nie jestem. po urodzeniu dziecka brałam tabletki anty ale już jakiś czas je odstawiłam i potem miałam regularny okres. pozdrawiam

anna23
 927  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

brak okresu

Odpowiedzi

pscolka1987
może przez stres ,aczkolwiek hormony tez (grins)
Madzik8889
Może sprawdź sobie poziom tsh?Ja jak niemam okresu a mam pewność że nie jestem w ciąży to wiem że to przez moją tarczyce niemam okresu.I był właśnie kiedyś dosć długi okres czasu że brałam właśnie luteinę w końcu tarczyca się uspokoiła(regularne branie tabletek) i okres też się poprawił:)
anna23
może faktycznie mam coś z tarczycą, bo u mnie w rodzinie jest kilka osób które właśnie biorą leki na tarczyve(mój brat, dwie kuzynki) i mój prawie 3 letni synek na niedoczynność tarczycy. Dziękuje:-)
brałam prawie 2 lata tabsy i wszystko było ok, po odstawieniu miałam bardzo regularny okres ale teraz coś mi się "dzieje"w organizmie że tego okresu właśnie nie mam. Mm jeszcze pytanie czy ma to wpływ na zajście w ciąże/tarczyca?
Madzik8889
Niewiem jak jeśli się nie bierze tabletek ale jeśli się bierze to raczej nie bo mam córkę a teraz jestem w ciąży.Bardziej nie leczona jest szkodliwa.Najlepiej zrób badanie krwi na tsh i już będziesz miała jakieś pojęcie czy coś się złego dzieje.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.