Menu

dlaczego facetowi wolno a nam nie?

mamusie dziś zdrada wzięła górę. wiec aż mi się samo nasuwa to pytanie dlaczego oni mogą nas zdradzać czując się bezkarnym?? i zawsze to my później mamy poczucie winny a nie oni??? im zdradzać wolno a jakby to któraś z nas zrobiła byłaby ostatnią najgorszą. wogóle faceta więcej wolno. i to jest nie fer.

Milki
 1317  58

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina zdrada związek

Odpowiedzi

krasna1
kochana ja pracuję w szpitalu i widziałam tam już różne cuda w wykonaniu kobiet,które są żonami i matkami...
dlatego w dzisiejszych dyskusjach o zdradach nie biorę udziału,
emiliab
Jeżeli facet zdradza, a partneka nie dość że Mu wybacza to jeszcze czuje się temu winna to... no cóż jest idiotką.
Milki
ale to my zawsze musimy wszystko wytrzymac. w nocy do dziecka mało ktory wstanie bo on rano do pracy idzie, przewinac tez nie wielu umie. jak zupa to zazwyczaj za słona. podział na roboty damskie i męskie jest głupi
Milki
ale facetom wiecej spraw uchodzi bezkarnie.
emiliab
Hmm, to ja w domu mam prawdziwy skarb. Mój mąż wstawał w nocy do synka, przewijanie świetnie Mu idzie, a zupa nigdy nie była ani za słona ani za mało słona.
Milki
kobieta czy mężczyzna popełniają podobne błędy ale już odpowiedzialność i konsekwencje ich zawsze są łagodniejsze co do faceta. kobiety są bardziej wyrozumiałe o to mi chodzilo i wiecej musza scierpiec dla dobra rodziny.
sheryl
Niekoniecznie.
To zależy z jakimi facetami masz do czynienia, w jakim środowisku/towarzystwie się obracasz...
Ja jak się rozejrzę po moich znajomych to wszędzie widzę, że facet i kobieta mają te same prawa. Jak idziemy do którychś tam znajomych w odwiedziny, to w 90 % przypadków to facet przygotowuje coś do jedzenia, najczęściej jakąś ciekawą nowoczesną potrawę, dzieckiem zajmują się po równo i wstają w nocy, potrafią przewinąć...
Tak więc ja osobiście z tą niesprawiedliwością sie nie spotkałam....
sheryl
@Superlaska, z niektórymi typami to trudno cokolwiek ustalać w kwestii obowiązków, trzeba po prostu od razu szukać faceta, który nie boi się robić w domu, nie boi sie równego podziału obowiązków, który jest rozgarnięty i nie ma przysłowiowych "dwóch lewych rąk" i jest spoko. To od nas zależy kogo wsobie weźmiemy.
sheryl
Dokładnie, jedne maja takich za których muszą robić i "cierpieć", inne mają takich co normalnie wszystko w domu zrobią. Co sobie weźmiemy, na ile sobie pozwolimy, to mamy.
madzia9917
Ja musze po pracowac nad moim facetem:)moj przewina mala od 4 mies tylko raz i raz obiad zrobil
madzia9917
masz racje superlaska. ja nieraz ulegam i robie wszystko sama,bo mam nieraz dosc proszenia aby mi pomogl
Kasia011085
Kobiety mają siłę, która zdumiewa mężczyzn. Mają dzieci, przezwyciężają trudności, dźwigają ciężary, ale obstają przy szczęściu, miłości i radości. Uśmiechają się kiedy chcą krzyczeć, śpiewają kiedy chcą płakać, płaczą kiedy są szczęśliwe i śmieją się kiedy są zdenerwowane.

Walczą o to w co wierzą, sprzeciwiają się niesprawiedliwości, nie zgadzają się na "nie" jako odpowiedź, kiedy wierzą, że jest lepsze rozwiązanie. Idą do lekarza z przestraszonym przyjacielem, kochają bezwarunkowo i cieszą się kiedy przyjaciele odnoszą sukcesy.

Łamie się im serce kiedy umiera przyjaciel, cierpią kiedy tracą członka rodziny, ale są silne kiedy nie ma skąd wziąć siły. Wiedzą, że objęcie i pocałunek może uzdrowić zranione serce... :-)..................................................................takie są kobiety....tak są zawsze opisywane...a jeśli odchylą się od normy.....to jest wielki SZOK......stąd nam mniej uchodzi płazem.....a facet hmmmm to ,,tylko facet''......takie są realia.......pozdrawiam:)
madzia9917
pomaga ale za malo...
geodonna69 jest dobry dla mnie i malenstwa
madzia9917
tez juz ja ulegam poniewaz pracuje co dwa dni po 24 godz.
madzia9917
traktuje mnie dobrze dziecko tez.. tak to ja pisalam
sheryl
@superlaska, oczywiście masz we wszystkim co napisałaś rację (kwiatek)
madzia9917
moze i ja jestem glupia bo nie umiem sie sprzeciwic z reszta nier zawsze..
Milki
bingo smerrfetka(kwiatek)
geodonna69 nie wypowiadam sie za wszystkich stwierdzam tylko fakty ze wiecej obowiązkow ma kobieta, wiecej wyrzeczeń idzie zazwyczaj z jej strony i kobiety ogólnie wiecej rzeczy tolerują. jeśli my zrobimy coś nie tak odrazu czujemy sie winne. facet dopiero po jakimś czasie stwierdza ze zrobił coś żle. nie mówie że wszystkie jesteśmy identyczne i to samo przeżywamy. zdarzają sie wyjatki. ale prawda jest taka ze analizując swoje związki można faktycznie dojść do wniosku że facet ma wiecej swobody od kobiety. oni mają wolne dni i rzadko ktory jest taki kochany że stanie i wyręczy nas w gotowaniu niedzielnego obiadku. niektórym panom sie nawet własnych skarpetek nie chce uprać.
madzia9917
mysle ze nie wszystkich facetow mozna sobie tak wychowac...
Milki
dokładnie madzia niektórych da się uformować a innych poprostu trzeba zaakceptować takimi jakimi są(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.