Menu

dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

Od trzech miesięcy staramy się z partnerem o dziecko i nic. Mam torbiel na jajniku czy to może być powodem tego ze nie mogę zajść w ciążę ?

monika2895
 420  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie ciąża

Odpowiedzi

kama86
Jeżeli masz torbiel na jajnikach to zapewne jesteś leczona hormonami a to może wpływać na zajście w ciążę..
3 mc to jeszcze za mało czasu.Lekarz,badania,i owocne starania (kciuki)
Elfka
Droga Moniko, na Twoje pytanie ciężko odpowiedzieć bo nie znamy Twojego zdrowia, zdolności organizmu do zajścia w ciążę, nie wiemy czy wszystko jest ok z hormonami, Twoją budową, nasieniem twojego partnera itd. Wiele czynników składa się na to czy się zajdzie bez problemu czy nie. Najpierw zajęłabym się torbielą i je leczeniem, i ogólnie badaniem "podwozia" i jak droga będzie wolna to starać się i nie zniechęcać bo to czasem trwa latami, a czasem jeden cykl i jest dzidzia. Ciężko stwierdzić nam cokolwiek bo to jest rola lekarza. Pozdrawiam.
monika2895
Dziękuję za odpowiedzi ☺
monika2895
Lekarze twierdzą że torbiel nie jest na tyle duża i grozna żeby przeszkadzała w zajściu w ciążę. Byłam u trzech specjalistów i wszyscy trzej powiedzieli mi to samo. Wiec ta torbiel nawet nie została podjęta leczeniu ponieważ nie było takiej potrzeby. Ale potem miałam zapalenie przydatków które zostało wyłączone antybiotykami. Nie wiem już co mam myśleć.
Elfka
No to pomalutku, bez stresu postaraj się próbować. Nie myśl, że ma to być na już . Jak kilka miesięcy nie wyjdzie to jeszcze nic nie znaczy ;-) Czasem bariera jest w głowie. Trzymam kciuki za dzidzię ;-)
monika2895
Dziękuję Elfka potrafisz wesprzeć na duchu☺
loli
Tak tak Elfik potrafi pocieszyć(kwiatek)
Elfka
Oj tam, oj tam, jak nie mam zołzowatego dnia to i pocieszę ;-)
clyde22
A to kiedy wypada Dzień Zołzy?... ;) (pokoj)(kwiatek)
Elfka
(smiech) tego u nas kobiet to nikt nie przewidzi, ale najczęściej jak mnie już ktoś na serio zdenerwuje, albo jak mam PMS.
clyde22
-Kochanie, czemu jesteś zdenerwowana?...
-NO BO TAK!!!
Elfka
Ja już wcześniej męża uprzedzam, że sztorm się zbliża, że ma mnie nie brać na serio i mnie nosi to sobie idę coś w samotności podziałać. Potem spojrzy w oczy i widzi tam armagedon, zmianę koloru to wie , że to już na 100% ten czas przed kobiecym Wietnamem (smiech)
clyde22
(smiech)(pokoj)(kciuki)
loli
Ja nigdy wcześniej nie miałam PMSu ale od jakiegoś czasu mam i nikogo nie uprzedzam bo to widać gołym okiem(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.