Menu

Dlaczego nie umiem zasnąć :(

Hej wszystkim mamom. Wiem,że wątków z zasypianiem było mnóstwo i było to dosyć dawno temu . Jednak to chodzi konkretnie o mnie . Bo maluszek akurat śpi dobrze . A ja mam taki problem ,ze nie umiem zasnąć . A jak już zasypiam to jest 3 w nocy po czym gdzieś o 7 rano muszę wstać do dziecka . Poradzicie coś ? Mleko nie pomaga . A po tabletkach jestem otumaniona .

inna
 322  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie sen

Odpowiedzi

ReWelinka
Hej inna . Wiesz co , ja jako tako nie miałam problemów z zasypianiem ale moja mama miała z tym fatalnie . Brała krople jakieś ziołowe , one były dobre , tylko ,ze np. nie mogła po nich jeździć samochodem . W końcu spotkała się kiedyś z koleżanką na kawie , która jest farmaceutką i ta poleciła jej Forsen Forte . No i jak na razie mama jest zadowolona, bo dzięki temu przynajmniej normalnie zasypia . Spróbuj. tylko ja tez nie wiem ile to można brać . Na ulotce pewnie pisze.
amalka
Trollisko paskudne. A sio!
amalka
Jeśli zasnąć nie potrafisz, niech Cię chłop solidnie jaką dechą przez łeb zdzieli. Rankiem pewnie opowiesz ja dobrze spałaś i o lek od bólu głowy nas zapytasz (smiech) Przynajmniej wyspana będziesz (kciuki)
ReWelinka
amalka , a może lepiej jak ją chłop poprzytula :D ja bym wolała to ,niż zdzielenie w łeb :D
amalka
"JĄ"? Poważnie? Myślisz, że na forum dla idiotek trafiłaś? Zarejestrowane tego samego dnia, z miejsca pytanie i nań odpowiedź od tej "drugiej". Idź kobieto z tą reklamą gdzieś indziej.
Tuptolek
ło matko trolle jeszcze tu grasują (pout)(zlosc)
patik89
ja proponuje więcej ruchu w dzień bardziej się zmeczyc będziesz spala jak dziecko :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.