Menu

Dlaczego plamie ?

Witajcie . Proszę was o radę bo już sama nie wiem co robić. Mianowicie ostatnia @ miałam 8.10 2015 robiłam 2 testy wyszły pozytywne wiec odrazu poszłam do lekarza. Lekarz powiedział mi ze na usg nic nie widać nawet pęcherzyka powiedział ze albo za wcześnie albo ciąża pozamaciczna. Dzisiaj miałam lekkie plamienia jasno różowy śluz nic poza tym. Dodam ze nic mnie nie boli ani nie kuje .Robiłam betę ale lekarz kazał mi przyjść z wynikami w środę. Poradzicie coś czy któraś miała podobna sytuacje ?? Głupie komentarze proszę sobie darować. Pozdrawiam

Marta1993
 411  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Partnerstwo i Rodzina plamienia

Odpowiedzi

kama86
Plamiłam i brudziłam w pierwszej ciąży.
Przy dobrym leczeniu farmakologicznym ciąża jest w stanie się utrzymać.
Czasem też jest tak ze budzić można przez pierwsze 3 mc.
Nie forsuj się i będzie dobrze.
Elfka
Ciężko coś stwierdzić. Wszystko jest możliwe i czasem tak jest na początku. Współczuję stresu, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.Zadzwoń do gina i zobaczysz co powie.Jakby coś się działo gorszego to na pogotowie, wiadomo, ale powtarzam...jakby bo na pewno będzie dobrze ;-) Może na spokojnie będziesz na wizytę do środy czekała. Powodzenia.
amalka
Na pytanie "dlaczego plamię" nie odpowiem. Wróżyć nie potrafię a i zgadywać nie będę...

Z całego serducha życzę Ci, by wszystko było po Twojej myśli. Żadnych negatywnych rozważań, postaraj się (łatwo napisać ale...) nie stresować. Tak jak radzi Elfuś mój- w razie "W" (tfu, tfu) na pogotowie. Trzymam kciuki za bociana (bocian)

Swoją drogą- dziwny ten Twój lekarz...
Elfka
Właśnie...Pojedź do innego. Ja tak zrobiłam i mam dzieciorka, a gdybym tkwiła u mojego "dziwnego" to bym może teraz nie miała mojej pyskuli. Lepiej mieć dwie diagnozy jakieś zawsze.
AleksandraMama
To się zdarza na początku ciąży. Ważne, abyś była pod stałą kontrolą gina a w razie czego pogotowie. Życzę pomyślnego doczekania dzidziusia w z zdrowiu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.