Menu

Dlaczego straciłam córeczkę?

Witam. Niespełna dwa miesiące temu straciłam córeczkę.
Mój Aniołek zmarł przed porodem w 9 miesiącu ciąży. Rodziłam ze świadomością że nigdy nie usłyszę Jej płaczu... To był koszmar...
Sekcja nie wykazała żadnych anomalii. Amelka była zdrową i silną dziewczynką dlatego nie mogę zrozumieć dlaczego tak się stało...
Żaden lekarz nie potrafił jednoznacznie określić przyczyny. Cała ciąża przebiegała przecież prawidłowo. Czy któraś z Mam znalazła się w podobnej sytuacji? Bardzo proszę o odpowiedź.

anulka2281
 1171  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

poronienie martwa ciaza utrata

Odpowiedzi

Ewka121
(placze)(placze)(placze) współczuje ci z całego serca nie wyobrażam sobie takiej sytuacji(placze)(placze)(placze) Bądż dzielna(kciuki)(kciuki)(kciuki)
moniczka
Bardzo mi przykro trzymaj sie(placze)(placze)
daryjka87poznan
Wspołczuje bardzo. Moja kolezanka nie dawno tez urodzila martwego chłopczyka tylko ze ona w 7 miesiacu ciazy. (placze)(placze)(placze)(placze)
Lwiczka
Bardzo mi przykro. Mam znajomą która tak jak Ty urodziła martwego chłopca. Szok! Poszła do szpitala rodzić, w domu wszystko przygotowane a wróciła sama. Nikt nie potrafił wytłumaczyc dlaczego.A była pod opieka najl. lekarzy w klinice gdzie leczyła się na bezpłodność. Jedynym wyjściem z tego ogromnego bólu zdaniem lekarzy było szybkie zajście w 2 ciążę. I po 3 mies. zaszła w ciążę i urodziła zdrową dziewczynkę, która dziś ma prawie rok. Wszystko się ułoży Kochana. Bądz silna.(cukierek)
justyna666
Moja siostra tak urodziła w 9 miesiącu ciąży,też nikt nie potrafił wytłumaczyć dlaczego tak się stało,całą ciąże przechodziła super,badania super,w trakcie porodu dziecko po prostu umarło,ustały skurcze i na siłę Małą z niej wypychali,ale już było za późno,my uważamy że to wina lekarzy za późno podjęli dezyzję,że powinna mieć cesarkę,niestety Kochana musisz to przejść,dziecku życia nie wrócisz,ale mogę sobie wyobrazić co czujesz,ściskam mocno(prezent)
korek221
strasznie mi przykro(placze)(placze)(placze)(placze)
karolcia514
przykro mi bardzo słonko bądź dzielna trzymaj się . mam znajoma która trzy razy była w ciąży i trzy razy rodziła martwe dzieci okazało się ze ma jakieś bakterie we krwi i razem z mężem co miesiąc jeżdżą do kliniki w lodzi na jakieś kosztowne zastrzyki ona i maż (cukierek)(cukierek)
patis9
Wspolczuje Ci(placze)(placze)(placze) Moja kolezanka tez tak jak ty w 9 miesiacu stracila dziewczynke , i tez nie wie dlaczego . Potem szybko zaszla w ciaze i ma 6 miesieczna sliczna coreczke . (prezent)
piasekpustyni
bardzo mi przykro, jak słyszę takie historie to sama wyję jak bóbr... trzymaj się dzielnie, Twój Maluszek jest Aniołkiem w Niebie (aniol)
Majaaaaaa0000
Moja siostra poroniła 2 razy!!! raz musiała rodzic dziecko w 6 miesiacu też wiedząc ze nigdy go nie przytuli,a ona nawet nie ma grobu jego:( zabrali dziecko na badania i do tej pory go nie odzyskała , pewnie spalili:( (placze) Ale zawsze powtarza,ze Staś ( bo tak miał mieć na imie)jest zawsze w jej sercu...i pamięci...teraz ma synka który ma rok i 3 miesiące nazywa się Bartuś i jest moim chrześniakiem!!! Wiec jak naj szybciej postaraj się o drugie dzieciątko ,A te dziecko co zmarło , będziesz miała w sercu jak moja siostra!!! (prezent) DLATEGO ,CI KTÓRZY MAJA ZDROWE DZIECI ,POWINNI SIE CIESZYĆ BEZ WZGLĘDU NA TO CZY MIAŁY 15 CZY 18 JAK URODZIŁY,A ZA CIEBIE TRZYMAM KCIUKI BĄDŹ SILNA , TWOJ MALUSZEK NA PEWNO CHCIAŁ BY ŻEBYŚ SIE CIESZYŁA ŻYCIEM I,ABYŚ TYLKO O NIM PAMIĘTAŁA...(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.