Menu

dlaczego tak jest?

Czesć wszystkie mamusie mam znowu wielki żal do mojego faceta otóż mam taki problem z nasza klasą mój facet opisóje tak inaczej inne dziewczyny napisał jednej dziewczynie że fajnie wygląda żeby ja schrupał czego ja nigdy od niego nieusłyszałam płakać mi się chce załamuje się nad sobą bo ja niewyglądam pięknie bo jak tu wyglądać po 2 dzieci!!!!I chyba dlatego dostaje doła bo niewiem jak mam na niego wpłynąć żeby wiedział że jestem najważniejsza???doradzcie mi rozmowy z nim mi niepomagają?obiecuje i to samo prosze o pomoc może któraś mnie zrozumie i doradzi!!!!(placze)(placze)(placze)

agnieszka15155
 711  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina mąż problem

Odpowiedzi

Magdzik
Kitek:)))
33anna
Rozumiem że jest ci przykro, ale nie wpłyniesz na niego inaczej jak tylko rozmową. No i najważniejsze.... zawsze musimy pięknie wyglądać dla swoich facetów, dzieci i dla własnego samopoczucia, przed dziećmi i po ich urodzeniu.
Dlaczego uważasz, że nie wyglądasz pięknie? ktoś ci to powiedział, czy sama sobie tak wmawiasz? (awve)
monique25
Kobieta zawsze powinna wyglądac pięknie ja znam takie co trójkędzieciaków mająi wyglądają . Na fryzjera zawsze znajdzie sie czas a na makijażw ciągu dnia też(grins)
Tosia
nie tylkoo warto dbac o siebie ale byc niezaleznym!... nigdy nie wiesz co strzeli do glowy Twojej drugiej polowie... uwazam ,ze trzeba liczyc zawsze na siebie ...
Tosia
nie wypominaj mu tego bo to nie ma sensu... raczej zrob wszystko zeby wygladac i zachowywac sie tak zeby on byl o ciebie zazdrosny...
Magdzik
Popieram w 100% @anessa85(kciuki)(kciuki)(kciuki)
I wszystkie pozostałe wypowiedzi dziewczyn. Poza tym zawsze warto dobrze wyglądać dla samej siebie @agnieszka15155(grins)

@Kitek, a ten portal nie jest po to, by wydawać wzajemne lincze, więc nie przesadzaj(smiech) Szacunek dla Ciebie(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.