Menu

Dlaczego temperatura podskoczyła?

Jutro mam mieć miesiączkę. Piersi bolą mnie tak jak na okres,ale temperatura zawsze spadała. a tu nagle w górę. Może popadam w paranoję. Już od 2 lat staramy się o dziecko i nic. Proszę, spójrzcie na mój arkusz cyklu! Dzięki.

sisi151
 430  8

Odpowiedzi

Anemona
jesli systematycznie współżyjesz i od dwóch lat starasz sie o dziecko, pora udac sie do gina. A co do temperatury to jeszcze nie świadczy że na pewno to ciąża. Możesz zrobic test z kwi i będziesz mieć pewność.
sisi151
do ginka chodzę regularnie. biorę euthyrox 25 i bromergon 2,5. Wyniki badan mam dobre. Temperatura spadła:( szkoda.
sisi151
tsh miałam niskie a prolaktynę okropnie wysoką. biorę leki już jakiś czas. robiłam niedawno badania i teraz mam dobre wyniki.Oczywiście muszę przyjmować leki cały czas. Miesiączka zaczęła się dzisiaj(o czasie).Mam zrobić jeszcze kilka badań. Lekarz skierował męża na masę badań. Zobaczymy co będzie dalej. Dziękuję za zainteresowanie się moją sprawą.
sisi151
Tak miałam robione kompleksowe badania. Euthyroxu biorę pół tabletki. Lekarz stwierdził, że te proszki co mam bardzo dobrze na mnie działają i mam je brać. Prolaktyna przed leczeniem była na poziomie 560. A teraz jest o ile pamiętam w granicach normy(nie pamiętam dokładnie nie wiem gdzie mam wyniki). Mąż musi zrobić zlecone badania, które w sumie kosztują około 700zł. Na tygodniu będzie się badał. Cóż czasu nie pogonię, trzeba czekać na jego wyniki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.