Menu

Dlaczego właśnie on

Ciekawa jestem co was zachwyciło w waszych partnerach? To pierwsze wrażenie - dlaczego zdecydowałyście, że to właśnie on!! ?? Mnie ujął po pierwsze czarujący spokojny głos i oczy!

wiola30
 552  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina miłość

Odpowiedzi

NiebieskKoralik
miał fajny uśmiech, szczery, nie "podrywający":) od razu poczułam do niego sympatię:)
kasia13_archiwum
Dobrze calowal...
Agula
Mogliśmy rozmawiać ze sobą przez telefon, przez dłuuuugie godziny, bo takie były początki naszego związku. Niestety odległość była zbyt duża aby widywać się częściej niż dwa razy w miesiącu. Trwało to 3 miesiące, ale rozmowy telefoniczne pozostały do teraz, puki nie mieszkamy razem :)

Oczywiście jego niebieskie migdałowe oczka, optymizm i ten uśmiech, który pojawiał się na jego twarzy gdy tylko mnie zobaczył :)
paula80
Bo mogłam z nim rozmawiać godzinami o wszystkim i o niczym - po prostu niekończące się tematy... To mnie zachwyciło po prostu taka bratnia dusza jakich mało! I ten błysk w oczach, i dłonie - uwielbiam dłonie mojego męża - takie silne i mocne.
mumczinx
Wytrwałość i determinacja w długiej walce o moje względy, opiekuńczość i fakt, że jest do przysłowiowego tańca i różańca. Swoją drogą zabójcze oczy i zabójczy gust muzyczny ;)
kasia13_archiwum
Jak czytam te wszystkie wypowiedzi tu to czuje sie taka "plytka"... oj!
paula80
@kasia13: No co ty! Zwariowałaś?! To bardzo ważne co napisałaś :) A jestem przekonana że potem odkrywałaś coraz to inne walory...
mumczinx
@kasia13 paula80 ma rację!!! Domyślam się, że myślami zagłębiłaś się w na prawdę pierwszych wrażeniach z Twoim mężem związanych.
johanna
Też świetnie całował - ale się przejechałam. Może jeszcze znajdę tego jedynego!
kasia13_archiwum
Racja... jakby tych dalszych walorow nie bylo to i najlepsze calowanie na nie wiele sie zda... ;-)
madusia
a mnie zachwycila jego wytrwalosc-biedactwo mimo mojego okropnego traktowania walczyl o mnie przez 5 miesiecy i w koncu wywalczyl:)
KdaPl
Na początku byliśmy przyjaciółmi. Wspaniale nam się rozmawiało...i od tego się zaczęło. :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.