Menu

Dłonie

Kochane NetMamy co poradzicie na to, że swędzą dłonie?? Już tłumacze jak to się stało..Otóż jak były te chłodne dni (chyba 2 dni temu) poszłam wieczorem z teściową po mięsa od rodziny kawałek trzeba było iść (bili świnie jak to na wsi) i nie założyłam rękawiczek bo mój kochany mąż ubrudził mi całe jak jechał na rowerze. Zmarzły mi wtedy dłonie bo niosłam ciężkie siatki i miałam je na to zimno wystawione i od tego wieczoru strasznie mnie swędzą dłonie jak zaczne się drapać to wychodzą czerwone kropki i czuje jak dotykam ich to są szorstkie...(smutna) Co można z tym zrobić??Prosze pomóżcie bo już niedaje rady

Madzik8889
 722  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie dłonie

Odpowiedzi

betty
smaruje kremem do rąk i na ogół przechodzi po dwóch dniach...
beatka7623
radzę tak jak @smerrfetka mam ten sam problem i muszę smarować kremami ochronnymi bo kiedyś sobie w ten sposób odmroziłam prawą dłoń i teraz jak mi zmarznie to normalnie skóra mi pęka aż do krwi więc ciągle muszę smarować kremami (pout)
corcia
ja też przemtodziłam i smaruje kremem do rąk ale możesz też oliwką albo balsamem
corcia
ja też przemrodziłam- miało być
Nicoletta
dobrze by było tak jak dziewczyny piszą (oliwka) ale do tego później po wymoczeniu zawiń w folie aluminiową i w rękawiczki żeby porządnie oliwka się wchłoneła no i później dużo kremu porządnie nawilżającego .. pewnie do zakładu kosmetycznego się już nie wybierzesz,ale jak jakaś znajoma ma parafiniarkę to pogadaj żeby dała ci z niej skorzystać... jak masz zmywanie rób to w rękawiczkach,woda plus płyn czy przy sprzątaniu detergent dodatkowo skórę podrażnią..
aneta1262
ja rowniez mam takie szorstkie dlonie i rowniez smaruje czesto kremem do rak
tereska
Ja ostatnio też miałam z tym problem,ale pomogła mi zwykła wazelina,dwa dni i po sprawie
elinka
smaruj duzo kremem, najlepiej natluszczajacym
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.