Menu

Długie włoski u dziewczynki

Kochane może macie jakąś radę(kwiatek) Moja córeczka ma 5 miesięcy i dość długie włoski, Mała teraz wciąż się wierci a więc z tyłu ma jeden wieki "kołtun"...Próbowałam to rozczesać ale nie daje rady.Myślałam,że się wytrą ale nic z tego a na ten tył główki to ja patrzeć nie mogę i jeszcze ktoś pomyśli,że nie kąpię córki (pout) Podpowiedzcie jak sobie z tym problemem poradzić???(kwiatek)

Consuetudo
 534  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem pielęgnacja włoski dziecko

Odpowiedzi

Kasia1978
ja małemu ścięłam.
Beki
Podcinałam. Teraz dopiero jej "zapuszczam", a ma 19 miesięcy.
elizka
podetnij ten kołtun....
Nie warto stosować kosmetyków które nie są przeznaczone dla dzieci .... maleństwa mają tak wrażliwą skórę ,że mogłabyś mieć następny problem np. wysypki , podrażnienia skóry ....
- podetnij a włoski odrosną :)
renata29
obciąć
joana1983
Moja córeczka też ma bardzo dużo włosów od urodzenia (ma 6 miesięcy), ale akurat jej włoski z tyłu częściowo się ztarły. Za to grzywkę miała już podcinaną 2 razy. Myślę, że dobrze byłoby obciąć ten kołtun. I tak już go nie rozczeszesz.... Widziałam w sklepie szampon dla dzieci ułatwiający rozczesywanie (chyba z Johnsons&Johnsons) ale nie spojrzałam od jakiego wieku był przezanaczony...
xkasiulax
he,he....a ja mojej obcięłam grzywkę przed roczkiem bo jej zwyczajnie przeszkadzała a nie lubi spinek,gumek itd.....,zabobon i=oj!!tak!!nie martw się... w lusterku moja też się przeglądała przed roczkiem i wszystko z nia w porzo!!!!
Consuetudo
dzięki za odpowiedzi....W lusterku to i moja baaardzo lubi się przeglądać (grins) chyba najlepiej jak zetnę i tyle :)choć tak słodko wygląda z tymi włoskami z przodu (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.