Menu

Długie znajomości

Z kim najbardziej utrzymujecie kontakty? Czy wasza najlepsza koleżanka czy przyjaciółka jest jeszcze od czasów podstawówki ze szkoły średniej a może to znajomość ze studów?! Bo niby się mówi, że to znajomości ze szkoły średniej są najtrwalsze i ciekawi mnie jak to wygląda w praktyce. Z moją przyjaciółką znamy się jeszcze z podstawówki.

Marlena
 552  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

kontakty znajomości przyjaźnie

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Mam taka jedna przyjaciolke (ale tu w Niemczech), ktora znam od 15 la... Ale przyjaznimy sie od 8 lat.
Misia80
Ja mam najwięcej kontaktów z liceum.Jedną wspaniała przyjaciółkę i kilka koleżanek z którymi spotykam się kilka razy w roku.
mumczinx
Nie utrzymuje kontaktów ze znajomymi ze szkoły średniej. Mam dwie dobre przyjaciółki od 2 klasy podstawówki i nowe bliskie mi osoby poznałam na studiach i innych miejscach w wieku studenckim.
lara1982
mam dobry kontakt z koleżanką ,z którą się znam od przedszkola,w podstawówce i szkole średniej zawsze w tej samej ławce,mamy teraz co wspominać
aniol
ja mialam przyjacilke od podstawowki ,ale okazalo sie ze niebyla zawsze ze mna uczciwa wyszlo to gdy zaczela macic w moim zwiazku i moj maz ja nieznosil i psula tez zycie innym ja wtedy otworzylam oczy i powiedzialam baj,a druga z ktora tez bylam cala podstawowke przetrwala do dzis napoczatku niebylysmy zzyte ale pozniej to sie zmienilo i jest najleprza przyyjacilka pod sloncem .Ale fakt zadko sie to zdarza ,czesto nowe znajomosci rodzina odsuwa przyjazn od siebie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.