Menu

Do czego przydaje się uzupełniony profil na nm?

Witam,
Ostatnio moja skrzynka zawalona jest korespondencją od teamu w kwestii m,in problemów z karmieniem piersią,pytaniami czy mam zmienne nastroje w ciązy i innymi ciążopodobnymi newsami.W ciąży NIE JESTEM,ciąży raczej nie planuję.Wszak w profilu jest opcja czy jest się w ciązy,czy planuje się kolejne dziecko.Dziecka w przedszkolu także nie mam a co chwilę dostaję jakieś informacje jak to sobie radzić z przedszkolakiem.A przecież napisałam ile lat moje dziecko w profilu!
Czy nie uważacie,że informacje z naszych profili powinny być przez team czytane i ewentualna korespondencja dostosowana powinna być do informacji,które o osobie podajemy?
Po cholerę zawalać skrzynkę informacjami,które od razu kasuję albo ich nie czytam?

goskapolak
 414  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport profil na nm

Odpowiedzi

renata29
Nie wiem ile osób jest w teamie ale raczej niewiele a matek mających profil są tysiące.Przeczytanie wszystkich profili jest chyba niewykonalne.
clyde22
Automat, jak nic...
Tylko jak o coś team poprosić, to zaraz pod górkę...
NetMamaTeam Team
Drogie NetMamy,

chętnie przyłączamy się do „dyskusji” na temat pytania. Od długiego czasu intensywnie pracujemy nad ulepszeniem portalu NetMama.pl. Najpierw ze współpracą z naszym Teamem techników, udało nam się przedstawić Wam nowy wygląd strony. Potrzebujemy jednak czasu na ulepszanie pojedynczych funkcji. Nasi technicy pracują nie tylko nad portalem polskim, ale również niemieckim i hiszpańskim. Jesteśmy dużym, energicznie działającym Teamem, który działa z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Wspólne projekty sprawiają nam wiele radości.

Każda zmiana, wprowadzenie ulepszeń do pojedynczych funkcji na naszych trzech portalach jest podyktowane naszą „mapą/ ścieżką rozwoju”, które wzorując się na stronie niemieckiej i hiszpańskiej, pozwalają nam na podjęcie kolejnych kroków na stronie polskiej NetMama.pl.

Cieszymy się, że mamy tak aktywnych użytkowników, którzy wysyłają do nas propozycje czy prośby ulepszania portalu. Każdą prośbę traktujemy indywidualnie i zawsze omawiamy. Jedną z Waszych propozycji, którą rozważyliśmy i udało nam się stworzyć ramy projektu, jest edycja postów w sekcji pytań. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, w jednej z naszych wiadomości, nasi technicy intensywnie pracują nad ww. funkcją. Potrzebujemy jednak czasu, gdyż ulepszenia techniczne, są bardzo pracochłonne. Prosimy o cierpliwość.

Odnosząc się do treści pytania, nasz Team obserwując użytkowników portalu, stara się dotrzeć do każdego użytkownika z grupy docelowej. Jak zauważyłyście, ostatnio intensywnie tworzymy wiadomości z treścią przeznaczoną głównie dla kobiet w ciąży. Wypełnienie profilu przez użytkownika jest kwestią indywidualną. Stworzyliśmy platformę, na której nasze użytkowniczki mogą się komunikować i wymieniać doświadczeniami, jak również zawierać przyjaźnie. Nasze wiadomości, są w pewien sposób kierunkiem, jaki nakreślamy, tematami które, uważamy, że mogą być ciekawe do omówienia, zwrócenia na nie uwagę, naszymi propozycjami do dyskusji. Co jakiś czas zmieniamy „grupę docelową”, do której kierujemy wiadomość. Nie mniej jednak, uważamy, że wiadomości i treści w nich zawarte poruszają ciekawe tamaty, które mogą stać się interesujące dla każdej mamy.

W razie jakichkolwiek pytań, chętnie odpowiemy tutaj pod pytaniem, bądź w prywatnych wiadomościach.

Serdecznie pozdrawiamy,

Twój NetMama.pl Team
clyde22
A ja to tak z mamami za bardzo wolę się nie zaprzyjaźniać... (pokoj)(pokoj)(pokoj)(bankimydlane)
mateuszowa
Ja wchodzę w wiadomości,czytam temat od Team'u i tylko temat wiadomości i usuwam.
Ani razu jeszcze nie było tematu, który by mnie zainteresował.
A faktycznie skrzynka zawalona...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.