Menu

Do kiedy mleko?

Kochane, w jakim wieku Wasze pociechy przestały pić mleko? Moja Monika jak zawsze było tylko mleko i mleko, to od ponad tygodnia jest na bakier z nim(smutna) Jak zje jakiś podwieczorek ok.18-19, to idzie spać bez mleka, a zazwyczaj wypijała jeszcze ok.200ml. Jak rano się budziła, to zaraz "papu" wołała, a teraz nie chce, dopiero za jakiś czas woła i to też ledwo 120ml wypije. Najpierw myślałam, że ją gardło boli i po kilku dniach poszłam z nią do lekarza, ale gardło, płuca czyste. Pediatra spytała, czy często nie sika, a ja po dłuższym zastanowieniu stwierdziłam, że rzeczywiście sika częściej... W nocy musiałam ją przebierać po kilka razy. Dostałyśmy furagin na kilka dni i przeszło, ale mleka nadal nie tyka za często... No, ale przecież przeziębiony pęcherz nie ma z tym nic wspólnego:) Rozpisałam się(grins) Czekam na Wasze, jak zawsze pomocne odpowiedzi(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 561  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie mleko

Odpowiedzi

monique25
od misiaca nie ruszył mleka :( miał wtedy 27 miesiecy ... zastępuje mu nabiałem serkami etc ... ale mleka ani kaszki nie ruszy
Magdzik
Może to chwilowe(grins) Ale wszystko inne zjada teraz w większych ilościach;) Czasami obiad jest przed drzemką, a nawet i po...(krejzolka)
gocha2914
Mój też w pewnym okresie nie chciał pić mleka, kilka razy wylewałam do zlewu aż w końcu przestałam kupować ,podawałam mu więcej nabiału i mleko zwykłe, ile wtedy miał nie pamiętam na pewno więcej niż rok, teraz ma 2,5 i rozwija się prawidłowo myślę że nie masz powodu do zmartwień
xkasiulax
Na pewno chwilowe,jest jeszcze za mała by nie podawać jej mleka,próbuj może jej się odwidzi''(grins)(grins)(grins)(grins)
Magdzik
Tzn. w ciągu dnia jest mleko, ale małe ilości i zaledwie 2 razy tylko... Bo do tego czasu, to w dzień potrafiła pić litrami mleko:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.