Menu

Do kina z niemowlęciem - tak czy nie?

Inspiracją do dzisiejszego pytania stała się sytuacja, która nie tak dawno miała miejsce w Cambrige w Wielkiej Brytanii. Jak donosi serwis rmf24.pl, w jednym z tamtejszych kin doszło do nieprzyjemnej sytuacji, gdy pewna matka została wyproszona z sali kinowej, gdyż weszła do niej ze swoją 11-tygodniową córeczką z zamiarem obejrzenia filmu dla osób powyżej 15. roku życia. Jak przeczytać można w tekście, personel nie zgodził się na obecność dziecka w sali tłumacząc kobiecie, "że jej córka jest za młoda, żeby oglądać film dla osób powyżej 15. roku życia. Obsługi kina nie przekonywał nawet fakt, że dziecko jest tak małe, iż i tak prześpi cały seans." Co sądzisz na temat pomysłu tej matki i reakcji personelu? Po czyjej stronie stanęłabyś w takiej sytuacji?

NetMamaTeam Team
 1255  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem kino niemowlę

Odpowiedzi

clyde22
Asafii, ale załóżmy, że matka miała nie odpartą chęć na seans, a nie miała z kim zostawić dziecięcia...
flame123
A dziecko to kotwica, z którą tylko w domu można przebywać?
czekoladka22
No z jednej strony nie mam nic przeciwko a z drugiej strony przecież można zostawić dziecko z babcią w domu chyba że takiej babci nie ma no to faktycznie problem, moje dzieci są nauczone w hałasie spać tak że im by to nie przeszkadzało ale ja jak chcę iść do kina to zostawiam dzieci pod opieką babci :]
clyde22
Geo, mój w tym wieku zrobił to samo. I nie przeszkadzały motory jeżdżące w stalowej klatce... (smiech)
julia
oczywiscie stanełabym za mama :) takie malutkie niemowle.. przeciez nie bd ogladalo filmu tylko smacznie spalo... a obsluga hmm cisnie mi sie na jezyk brzydkie slowo.. wiec sie powstrzymam,,,, a co do zostawienia dziecka pod czyjas opieka niestety nie kazdy ma taka wygode... a tak jak ktos wcesniej napisal dziecko to nie kotwica.. zeby siedziec z nim tylko w domu.. wszystko jest dla ludzi...ale co do takich sytuacji niesttey coraz czesciej sie spotykam z negatywnym zachowaniem doroslych .. czy to w sklepie. czy to w innym miejscu publicznym... niektory uwazaja.. ze z dzieckiem trzeba sie zamnkac w domu i nigdzie nie wychodzic.. bo jak mozna z wozkiem po sklepie chodzic.itp.. a ludzie niestety nie pomagaja.. tylko jeszce wrecz przeciwnie utrudniaja zycie . ech porazka..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.