Menu

Do kliniki albo na wczasy

Przeczytałam własnie dość obszerny artykuł o pluszowym biznesie :) Powstają strony dzięki którym można ukochanego pluszaka dziecka wysłać do kiniki jak np potrzeba jest operacja przyszycia nóżki, albo operacji oczka. Na stronie podany jest szczegółowy cennik, a w klinice pracują sami fachowcy! Uśmialam się strasznie oto stronka: http://klinika-dla-misia.pl/. A jak z pluszakami wszystko jest w porządku można im zafundowac jedyne i niepowtarzalne wczasy z mnóstwem atrakcji zobaczcie - http://teddybear.poland.w.interia.pl/index.html. A całosć artykułu możecie sobie też przeczytać tu: http://infobot.pl/r/VPS. Miłego czytania i oglądania! Mi to poprawiło nastrój na cały dzień!

Ju25lka
 603  3

Odpowiedzi

krasna1
hahaha -dobre,a ja sama robię operację.
Ostatnio przeprowadziłam zabieg uzupełniający watą i szycie stopy ulubionego miśka córy.
Operacja udana-pacjent chyba żyje.
Ju25lka
Dobre!! Ja też już robiłam operację zszycia naderwanej łapki.... nie wyszło może idealnie, ale misiek nie ucierpiał na tym za bardzo!
kasia13_archiwum
Hehe... U nas w szpitalu dzieciecym robia tak raz w roku Dzien Pluszowego Misia... czy jak tam. Dzieci przynosza swojego ulubienca, i lekarze (prawdziwi) rzeczywiscie badaja te misie i "lecza".
To akurat ma na celu oswojenie sie u dzieci ze strachem przed lekarzami i ewentualnym pobytem w szpitalu.
Takie akcje sa ok...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.