Menu

do kogo najpierw?

Hej mamusie i tatusiowie (grins) Mam takie pytanko...Synuś od wczoraj odkąd wstał po nocy lekko jakby utyka na jedną nóżkę(wow) początkowo myślałam,że może mu ścierpła lub źle spał ale dzisiaj nadal jest to samo(pout) Gdy go pytam czy coś go boli to zaprzecza,bawi sie normalnie,biega ale widać przy tym delikatnie,że coś jest nie tak,ale nie narzekał ani razu(wow) jak mu zginam nóżki czy przyciagam do brzuszka to tez nie mówi żeby go to bolało hmm...Tak myslę co z tym zrobić....najpierw pediatra czy odrazu ortopeda czy gdzie?

beatris23
 569  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie lekarz dziecko

Odpowiedzi

babooshka
do ortopedy trzeba mieć skierowanie więc najpierw pediatra
a generalnie to obserwuj synka w ciągu dzisiejszego dnia...
Zana
jw
zona
hej. mos syn 2 i 5 roku tez utykal bylo tak samo jak u ciebie.bylam u pediatry. i mial skierowanie do specjalisty ale mu przeszlo zanim tam poszlismy.kulal przez tydzien moze potem mu samo przeszlo
Magdzik
Miałam to samo z Moniką na wiosnę jakoś. Po kilku dniach obserwacji poszłam do pediatry, porobiła usg bioderek, brzuszka i wszystko w porządku było. Jakiś czas po wizycie Monika przestała kuleć. Pediatra powiedziała, że może się poślizgnęła i rozjechały się jej nóżki, nadwyrężyła sobie nóżkę w pachwince, stąd to utykanie. Samo przyszło, samo poszło(kciuki)
beatris23
a czy do prywatnego gabinetu ortopedycznego tez trzeba mieć skierowanie???
Poobserwuję go jeszcze trochę bo to nie jest jakieś wielkie utykanie,myślę ze niektórzy mogliby nawet nie zauważyć,że jakoś inaczej chodzi,ale bystre oko matki widzi (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.