Menu

Do kogo podobne jest/są twoje dzieci

Niektóre dzieci są jak skóra zdarta z mamy, albo z taty. Niektóre natomiast, mają charakterystyczne cechy wyglądu po babci, dziadku lub cioci. A jak jest u was? Do kogo najbardziej podobne jest Twoje dziecko i czy to się zmienia z wiekiem?

Ania
 1874  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

podobieństwo genetyka wygląd

Odpowiedzi

milcia22
oj różnie, jedni mówią, że to wykapany tatuś, drudzy, że skóra zdarta ze mnie, a ostatnio nawet usłyszałam, że jest podobny do mojego ojca, zobaczymy za parę lat.
korek221
Grześ jest podobny do mnie.
Nawet kolor oczek ma już taki jak ja (zielony) choć wcześniej miał bardzo błękitne...Po Tatusiu ma jedynie taki sam układ rączek (małe niedźwiedzie łapki ) stopek(mega wysokie podbicie) i...siusiadełko :))w końcu to facecik:)))
Ale cała reszta to moja miniaturka- nawet charakterek do mnie podobny:)
irekzboralski
Synek podobny jest do taty...
kasiam146
moj synek jak narazie jest czysty tata a pozniej zobaczymy bo moze sie sto razy zmienic
Magdzik
Moja córka to czysty tatuś, choć niektórzy twierdzą, że do mnie robi się podobna:)
daryjka87poznan
Jak byla malutka ro raczej tate przypominała, teraz na moja ucieche bardziej podobna jest do mnie :)
Renatka2019
Nasz synuś to czysty tata. Tylko nie wiadomo po kim ma kolor oczu, ja mam zielone, mąż niebieskie a Kacperek ma brązowe.
beatka7623
Obydwie do ojców :)))))
tlolek
trudno jednoznacznie powiedzieć do kogo....dziś usłyszałam od rodziny męża że skóra zdarta z ojca a jak ostatnio pokazałam swoje zdjęcie jak byłam w wieku Kuby teściom to pytali się kiedy robiłam to foto Kubusiowi i dla czego ma spineczki we włosach :)
ma dwie cechy charakterystyczne po mojej mamie- przerwe między górnymi jedynkami i przebarwienie skóry na kręgosłupie w tym samym miejscu co ona, brwi ma po moim ojcu chrzestnym. charakterek - to tygiel naszych charakterów ale dominuje moja wredota i upór.

ciekawe co z tego dziecka później wyrośnie :)
izkalepszy
moja córka jest podobna do listonosza blondyn z niebieskimi oczami;) a tak serio to wykapany tatuś...
evenis
Mój jest podobny do szwagra ;)
Beki
Na moją mówią, że to mój mały klon ;-)
jola75
MOJ MALY oczka ma identyczne jak mama mojego meza ,wloski ma po mnie i doleczek w policzku po mnie .natomiast reszta przypomina mojego ojca. po tatusiu ma tylko taki niezdarne ulozenie nozek :D I W OGOLE PORUSZA SIE jak tatus-tak troche niezgrabnie:D A I MA identyczny odcien skory jak ja :D
amalka
Krzysio ma oczy i siuraczka (hihi) po tatusiu a reszta mamusiowa :) Generalnie (nie licząc oczu) mój mały to wypisz, wymaluj dziadek bo ja ponoć cały tata :)
Iwona1977
moja starsza corka jest podobna do ojca ,pozostala dwojka ponoc do mnie :)
Kasiulaaa
Okaze sie za jakies 6 miesiecy hehe
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.