Menu

Do mam I kwartału.

Cześc.Pisze do mam pierwszego kwartału 2013r. ale także do tych co mają wiedzę na ten temat.Otóż p.D.Tusk zgodził się aby i te mamy miały prawo do rocznego urlopu macierzyńskiego.Zanim jednak nowa ustawa wejdzie w życie muszą nastąpic do niej poprawki.Mój macierzyński kończy się w lipcu.Co jeśli do tej pory nie zdążą z poprawkami? Mam zamiar po macierzyńskim przejśc na wychowawczy więc jeśli zacznę już wychowawczy i oni dopiero to uchwalą to znów pójdę na kontynuację macierzyńskiego? Trochę to głupie i narobi się nie potrzebne zamieszanie....Orientuje się któraś mama jak to by wyglądało?
(a tak na marginesie-mamy IV kwartału czyli te z końca grudnia 2012r też obecnie walczą o takie prawo...)
miłego dnia dziewczyny

mateuszowa
 306  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie urlop macierzyński poprawki

Odpowiedzi

Beatka2010
a czy w polityce naszego rządu kiedys nie było nie potrzebnego zamieszania???? Ja Ci kochana nie pomogę bo co prawda też mam termin na lipiec ale niestety jestem bezrobotna :-( także nie śledzę co tam nowego nasz rząd wymyśla w kwestii macierzyńskiego
Beatka2010
acha,poprawka ja rodzę w lipcu a Tobie w lipcu kończy się macieżyński :-) Nie doczytałam hehe
Beatka2010
no....głupota (bach)
alinagj1o2
Zadzwoniłam do kadrowej jak to będzie ale jedzie samochodem i nie mogła rozmawiać .Mnie kończy się niby macierzyński w sierpniu .
bardziej ciekawi jak to będzie wyglądało z wypłatami ,jak teraz dostaję 100 %,bo z nowymi zasadami od początku powinno być chyba 80%.
mateuszowa
@alinagj1o2 to będzie tak że teraz dostajemy 100% a potem będzie 60%.Gdybyśmy od porodu były na rocznym dostawałybyśmy 80% przez cały rok
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.