Menu

Do mam karmiących piersią (niemowlę 7 miesięcy)

Cześć dziewczyny.
Ile razy dziennie karmicie piersią Wasze 7 miesięczne dzieci?
Moja Ania pije z piersi ok 7 rano potem ok. 14. i o 18. i w nocy jeszcze 2 razy. Oprócz tego je kaszki, obiadki, owoce, czyli 3 stałe posiłki dziennie + 5 razy mleko z piersi. Nie zjada dużo stałych pokarmów, ok 150 ml. czasem mniej. Daję jej pierś na żądanie, ale jak będzie miała 7,5 miesiąca to muszę wrócić do pracy i zastanawiam się czy jeśli będę karmić ją tylko 4 razy dziennie to jej wystarczy? Bardzo chciałabym karmić ją do ukończenia pierwszego roku życia.

Dzięki za odpowiedzi

joana1983
 368  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie karmienie piersia

Odpowiedzi

Nena
Wcale. Od 6 miesiaca moja corka piła mleko z butli i jadła inne posiłki. Ale każde dziecko jest inne. Bratanica do 2 roku życia ciągnęła cyca plus normalne posiłki.
myszka838383
Mój ma 6 miesięcy. Pierś dostaje w ciągu dnia ok 5 razy. (Czasem chce się tylko napić troszkę więc dostawiam dodatkowo na żądanie.) Plus zupka w południe i popołudniu przecier owocowy. W nocy jest różnie. Budzi się raz, dwa razy..czasem prześpi całą noc.
malutka543
W ciagu dnia dostaje okolo 3 razy piers. Do tego stale posilki. Kaszki nie zjada wiecej jak 60ml. Ale widac ze jest pojedzona.
joana1983
Wczoraj Ania piła z piersi tylko 2 razy, chociaż próbowałam ją dostawiać częściej, ale nie chciała. Za to w nocy jadła 3 razy :) Dzięki dziewczyny.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.