Menu

DO MAM KTÓRE KARMIŁY PIERSIĄ

JAK DŁUGO PO ZAKONCZENIU KARMIENIA PIERSIA MIAŁYSCIE JESZCZE MLEKO?
JA MAM JESZCZE ,A NIE KARMIE OD MARCA TEGO ROKU.
BRAŁYSCIE JAKIES LEKI CZY COS NA WSTRZYMANIE LAKTACJI?

morelive2007
 771  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie karmienie piersia

Odpowiedzi

adaPG
sa takie tabletki ,nazywaja sie chyba Bromergon.ale sa na recepte i wlasnie hamuja laktacje.poza tym naprawde pomagaja babcine sposoby tzn wiazanie sie bandazem elastycznym lub picie herbatki z szalwi.przestestowalam na sobie(kciuki)(kciuki)(kciuki)
anulka2281
Ja musiałam zaraz po porodzie brać Bromergon na zatrzymanie laktacji. Do tego lekarz kazał mi ściskać piersi bandażem elastycznym. Nie mam pojęcia jak to wygląda naturalnie i po jakim czasie pokarm samoistnie zanika. Najlepiej skonsultuj to z lekarzem.
piasekpustyni
Ja po skończeniu karmienia piersią (było to od początku karmienie mieszane bo nic nie ruszało z laktacją) nie miałam żadnych problemów, bo było go tak mało że nic nie musiałam pić. Więc powiedzmy że od razu.
KlaudynaK
Mi zanikło mleko z dnia na dzień. Po dwóch tygodniach miałam nawał, zaczęłam jeść wszystko więc nie wracałam do karmienia. Musiałam się przegłodzić, trochę pościągać i miałam problem z głowy. Za to znajoma męczyła się dwa lata bo ciągle jej pokarm wracał - mimo, że brała te proszki na wstrzymanie laktacji. Ale to musisz skonsultować z lekarzem.
iwona1985
od razu mi się skończyło jak przestałam karmić
madziullka
antilactin bez recepty w aptece. stosowalam tydzien choc mialam niesamowity nawał. po tygodniu ani sladu
babooshka
brałam bromergon i pokarm szybko mi zanikł...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.