Menu

Do Mam, które mają nianie. Ile płacicie za opiekę nad dzieckiem?

Dziewczyny, moja niania będzie pracować od 8 do 16 od poniedziału do piątku, nie wiem ile dokładnie jej zaproponować, jak jest u Was? Ile dni godzin pracuje Wasza niania tygodniowo, i ile jej płacicie? Dodam że mój synek ma 4 latka.

monia88
 389  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem stawka niania

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
u nas jest 9-10 zł za godzinę
Nena
U nas jest 1000 euro za ten wymiar godzin, ale znajomi w szczecinie placili dziewczynie 1000zl w tym ze ona przy okazji też im trochę dom ogarniala i gotowala obiadki dla dzieci.
Nena
Zgodze się z tobą chivas co do polskich realiów ale ogólnie place we wszystkich sektorach są nieciekawe.
A w temacie, nie żebym robiła reklame bo osobiście nie znam,ale mój dobry kumpel chwalił sobie i nadal to robi,dwie nianie: emilka i asia- w szczecinie na boh.Warszawy są i placi połowę tej stawki co podałam a jego córka super zadowolona.
amalka
"Nasza" Sylwia dostaje 5zł/h Tak ustaliłyśmy na wstępie. Trzeba było się też dotrzeć odnośnie obowiązków, bo dziewczyna za bardo się starała. Wracałam do domu, miałam pozmywane, zmytą podłogę (gdy mały coś wylał, mimo że zmyłam prze wyjściem do pracy), rozwieszone pranie lub opróżnioną zmywarkę (często wychodząc puszczałam jeden, lub drugi sprzęt), przeprane ciuchy (gdy mały się mocno ufajdał na spacerze)... Generalnie- w domu brak śladów ludzkiej bytności... Wkurzałam się jednak, bo ja to wszystko wolę po swojemu i chyba z 10 razy przeprowadzałam z Nianią rozmowę... Nie chciałam też, by czuła się wykorzystywana.

5zł to mało- wiem, ale Niania jest zadowolona (dorabia sobie do renty) a nas nie stać na więcej... Najważniejsze, że Krzysio Nianię uwielbia. Raz nawet powiedział, że kocha... Ale się dziewczyna wzruszyła (cukierek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.