Menu

Do Mam, które mieszkają w Holandii :)

Drogie koleżanki. Powiedzcie mi proszę co zabieracie ze sobą z Polski, kiedy wracacie do Holandii? Chodzi mi o rzeczy, których nie ma w Holandii (lub są złej jakości), dlatego musicie zaopatrzyć się w to w Polsce kiedy tu jesteście.
Dziś moja siostra bliźniaczka oznajmiła mi, że 1 stycznia wyjeżdża do Holandii (na długo(pout) ) dlatego chciałabym jej kupić na wyjazd te rzeczy, które będą jej tam niezbędnie potrzebne, bo ich sobie tam nie kupi.
Mam nadzieję, że mnie dobrze zrozumiałyście, bo jakoś nie mam weny i chyba trochę namieszałam w tym pytaniu(krejzolka)(kwiatek)
Dziękuję bardzo za odpowiedzi(prezent)

joana1983
 520  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy zakupy wyjazd za granicę

Odpowiedzi

syla
Powiem tak moja siostra z rodziną i mój mąż tez tam mieszkają ja byłam tylko w odwiedzinach,jest tam wszystko to co i w Polsce,jedynie co to wędliny są tam okropne i jak ktoś jedzie zPolski tak jak ja jechałam to obładowana naszym jedzeniem.Moja siostra jak się tam przeprowadzała ale na stałe to zabrała poprostu z domu to co najpotrzebniejsze i ciężarówką przewiezli.Zabrała kanapy wszystkie ubrania łózeczko malutkiej wszystkie kuchenne przybory tzn talerze gary i inne.A tak pozatym kupisz tam wszystko to co i w Polsce to już nie te czasy wszędzie jest to samo nawet polskie sklepy jak lidl pozdrawiam jak coś to pytaj
MiJa
lidl nie jest polskim sklepem:P
joana1983
Dzięki syla!
syla
ok MiJa może źle się wyraziłam,ale są tam również polskie sklepy masz gazety polskie żubra hi hi i inne rzeczy,a chodziło mi o to że spotka tam te same sklepy co tutaj ,tylko podkreślam wędliny to koszmar
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.