Menu

do mam ktorymi dziecmi zajmuja sie babcie

kochane od 1maja ide do pracy i moim urwisem bedzie sie zajmowac tesciowa :(( i chodzi mi o to jak to mam zorganizowac jak to jest u was??bo jest to praca 3dni w tygodniu po 8godzin i chodzi o to czy tesciowa ma Kacperkowi gotowac czy ja mam gotowac i zawozic gotowe tylko do odgrzania itp???jak wy robicie jak to u was wogole wyglada???bo pierwszy raz mnie takie cos spotkalo i niewiem jak zrobic by bylo dobrze??

mamaKACPERKA
 611  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem praca opieka babci dziecko

Odpowiedzi

krasna1
moja mama pilnuje dzieci u mnie w domu i nie ma problemu żeby ugotowała dzieciom zupę jak poproszę
zrób tak aby dziecku było najlepiej i ustal to z teściową
mamaKACPERKA
no wlasnie tylko moja tesciwa bedzie zajmowac sie urwisem u siebie w domu nie u nas, gdyby to bylo u nas to sprawa bylaby jasna a tak to niewiem, no wlasnie tez sobie mysle ze lepeij gdy ja bde gotowac i zawioze jej to niz tlumaczyc jej co i jak i ile
moput
Moja mam mieszka z nami więc gotuje obiad dla całej rodzinki :) Pogadaj z teściową, ustalcie razem jak będzie lepiej dla wszystkich. Ja bym się pewnie dorzucała i prosiła teściową by gotowała dla wszystkich ale pewnie jestem za wygodna ;)
mamaKACPERKA
nie ja niemam zamiaru stolowac sie u tescowej w zadnym wypadku mam swoj dom i swoja kuchnie i ona tez ma swoje gary u siebie wiec to akurat odpada, choc pewnei jej by to pasowalo znow moc karmic swojego syna....ale na to ja sie niezgadzam!!!
mala21
to chyba zalerzy od wspólnych ustalen, pogadaj z tesciową jak woli i jak bedzie wygodniej
sheryl
No ale nie rozumiem, pytasz czy teściowa ma gotować czy Ty, a teraz napisałaś, że absolutnie nie chcesz żeby teściowa gotowała...
sheryl
Myślę, ze najlepiej pogadać o tym z teściową. Ja gdybym zawoziła dziecko byłabym za tym, żeby teściowa gotowała, jeśli tylko chce :)
A że teściowa przyjeżdza do nas, to ja przygotowuję jedzenie małemu, żeby jej już nie obciążać.
agaorto
U mnie jest tak, że jak mój mężuś ma na rano do pracy a ja też idę w ten dzień to moja mama przychodzi do nas i zostaje z małym aż wróci z pracy Arek. U mnie dzielą się obowiązkami.... Jeszcze nie gotuję mu więc mama tylko daję mu słoiczki.... ja jej tylko wszystko przygotowuję zanim wyjdę
irekzboralski
ja pracuję 5 dni w tyg i to w dodatku na 3 zmiany,mąż pracuje za granica więc praktycznie jestesmy sami.Zawoże Mikołaja do rodziców i on tam je a ja zawsze się dokładam do domowego budźet,gdyż zdarza sie,że sama tez się "stołuje";)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.