Menu

Do mam o czułym serduszku...

Kochane kobitki- jak to zwykle bywa w wakacje- w mojej rodzinnej miejscowości pojawiła się psia przybłęda. Piesek jest cudowny. Ma około pięciu lat. Niezwykle zwierzątko, musiało być przez kogoś kochane ale miłość mniej była istotna niż słońce Tunezji czy innej Grecji... Ma piękną, gęstą sierść, ale wychudzony jest dość solidnie. Krzysio i moja siostrzenica dokarmiały psiaka, podawały mu mięso z dłoni, głaszcząc go przy tym (ku naszemu przerażeniu) Jeśli zna się któraś z Was na testach behawioralnych, wie iż jest to jedno z badań, jakie czworonóg przejść musi by znaleźć nowy dom. "Głodek" (jak nawały go dzieci gdy połykał pokarm bez gryzienia nawet) nie reaguje kompletnie na inne psy, nie szczeka na ludzi (nie słyszałam by szczekał w ogóle), jest niezwykle przyjazny i podbiega do każdego. Szuka czułości i miłości... Pieszczoch z psiny niesamowity (cukierek)
Wczoraj wieczorem długo spacerowałam z siostrzyczką. Wierzcie mi lub nie, ale piesek szedł niemal cały czas między nami, "przy nodze". Gdy nas wyprzedził, przystawał i czekał. Zaczęło robić się zimno, uprosiłyśmy więc mamusię by na noc psinę przygarnęła. Gdy "Głodek" wszedł do mieszkania i zobaczył nasze dzieciaki, aż zapiszczał z radości (serce) Merdając ogonem cierpliwie poddawał się każdej pieszczocie. Dostał jeść, pić i kocyk do spania, Natychmiast ułożył się na posłaniu i usnął. Rano mój P wypuścił zwierzaczka "na siku".
"Głodek" leży sobie teraz na słoneczku, przed blokiem. Trzy już osoby przyniosły mu coś na śniadanie. Dobrych ludzi tutaj nie brakuje i... chyba zdążyli przywyknąć do obecności "podrzutków". Pieskowi brakuje jednak miłości... (pout) Oczy ma niesamowicie smutne. Aż serce się kraje...
Jeśli jest wśród Was osóbka gotowa psiaka przygarnąć i dać mu dom, lub znacie kogoś kto się na to zdecyduje- proszę o kontakt.
"Głodek" odwdzięczy się miłością, bo jak widać- ma jej mnóstwo w swoim psim serduszku...

amalka
 455  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Partnerstwo i Rodzina pies przyjaciel

Odpowiedzi

oli28
@amalka chętnie bym wzieła pieska,ale mam już 2 ze schroniska,ale na pewno znajdzie się ktoś o dobrym serduszku,kto zaopiekuje się psiakiem.Tych co porzucili tego pieska sama bym wywiozła gdzieś z dala od domu i porzuciła bez jedzenia i picia,żeby poczuli to samo co on.Jak mnie denerwują tacy ludzie,aż ciśnienie mi się podniosło!!
amalka
Mój mąż protestuje niestety (pout) Myślę też realnie- nie stać mnie na pieska (pout)

Mamusię namawiamy ale rodzice często podróżują... Liczymy, że ktoś go przygarnie.

Ps. Nasze dzieciaki zaraz po śniadaniu wyszły szukać "Głodka". Nie ma go nigdzie... Właśnie wrócili z trzecich już poszukiwań...
goskapolak
Ja mam już kota i psa- też podrzuconego więc odpada.Jesli psiak jest kundelkiem jego utrzymanie nie jest jakoś strasznie kosztowne Amalko(awve)
Gdyby taki słodki i grzeczny psiak przybłąkał się do mnie a pieska bym nie miała natychmiast bym przygarnęła.
Kto wie,może ktoś go już sobie wziął.Ech..jestem za obowiązkowym chipowaniem psiaków.Wtedy nie byłoby takich problemów.
amalka
"Głodek" ma już właściciela (prezent)
amalka
Nowego (grins)
korek221
Super (kciuki)(serce)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.