Menu

Do mam przedszkolaków

Czy waszym zdaniem przedszkole zmieniło wasze dziecko w pewniejsze siebie bardziej wyszczekane, czasem może nawet i bezczelne dziecko? Moja Zuzka przynosi czasem takie odzywki do domu, że mocno muszę ją prostować, ale uważam też że to dla niej dobrze, bo nie jest już taką cichutka myszką nieśmiałą jak kiedyś i wydaje mi się, że będzie jej łatwiej kiedyś w życiu i w grupie. jak wy odbieracie pójście dziecka do przedszkola - wyszło im to bardziej na plus czy na minus? I czy jakbyście mogły cofnąć czas to czy znów posłałybyście dziecko do przedszkola czy zostawiłybyście je w domu?

Marlena
 546  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

przedszkolak

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moje dziewczyny nigdy nie byly niesmiale... i potulne... Przedszkole natomiast nauczylo je, zeby patrzec rowniez na inne dzieci... no i oczywiscie wspolzycia w grupie...
Takze na pewno nie staly sie pewniejsze siebie, bo tego im nie brakowalo... ale za to duzo bardziej odpowiedzialne.
ODYNIECKA
Ja w przedszkolu pracuję i z własnego doświadczenia wiem, że przedszkole jest dobre nie tylko dla dzieci ale i dla rodziców. Dzieci uczą się zasad życia w grupie, śmiałości, radzenia sobie ze stresem, rozwijają swoje zdolności i umiejętności. Rodzice zaś muszą poradzić sobie z emocjami, które wiążą się z rozstaniem i zaufaniem obcej osobie, która opiekuje się ich skarbem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.