Menu

Do mam starszych dzieci

Jakie hobby mają wasze dzieci? Moja córka zbiera wszystko co dotyczy witch i bardzo bardzo lubi malować. Ciekawe jak się to dalej potoczy.

lusilla
 562  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

hobby dziecko

Odpowiedzi

wrozka
mój starszy syn lat 10 ma fioła na punkcie starych rzeczy i historii,tak sam z siebie nikt mu tego nie zaszczepiał aż sie sama zastanawiam czy to jakaś stara dusza???:)
lolita
A moj syn bardzo interesuje sie dinozaurami.Mamy juz chyba wszystkie gatunki.no i ksiazki o dinozaurach musze mu czytac i lubi ogladac.
alinagj1o2
Ciekawe bo moi też dinozaurami ,mają książki układanki,ostatnio dostali każdy po cegle którą się powoli rozwala i z niej wyciąga się kości a z nich składa dinozaura,dużo brudu ale fajna zabawa.Skąd dinozaury-nie wiem?.
ODYNIECKA
Moja córci aczyta basnie i legendy i pięknie rysuje a synek ten starszy skleja modele
kasia13_archiwum
Moje cory od malego maja fiola na jakims punckcie... A to byly teletubisie, a to barbie, a to my little pony. Teraz Yasmina ma hopla na punkcie Hello Kitty, natomiast Fatima rowniez na tle Witch...
Na pewno jej to przejdzie, a w to miejsce przyjdzie inne zainteresowanie.
IziaMorela
Moj Filipek UWIELBIA Scooby Doo. I nawet sam siebie nazywa maniakiem Scoobiego! Zbiera z nim wszystko co mozliwe! Bardzo lubi tez wycinac z gazet rozne rzeczy. Ostatnio zainteresowal sie kosmosem.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.