Menu

do mam trzylatków i nie tylko

Kochane czy Wasze pociechy umieją się bawić jedną rzeczą dłużej np. 10 minut? Zauważyłam, że moja Natala pobawi się czy i za chwilę bierze następną zabawkę i znowu zabawa trwa chwilkę i tak dalej. Jestem ciekawa czy to normalny etap w życiu dziecka czy może z Nią coś jest nie tak. Wolę Was zapytać, bo lepiej dmuchać na zimnie, nie?
Miłej niedzieli:)

joasik31
 639  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie zabawa

Odpowiedzi

ulenka091987
wiele nie pomogę, bo mój Pawełek nie ma z tym problemu, ma 2 latka, ale potrafi się dłużej zająć jakąś zabawką, ale to też zależy od jego humoru(grins)(grins)
ADAMSKA98
wiesz mój nie bawi sie zabawkami choc ma pełno tylko garnkami i miskami wtedy wsiaka na dlózej
myszka838383
mój Adaś ma kilka ulubionych zabawek. Potrafi pół dnia układać wieże z klocków (grins)(grins) Puzzle też mu się nie nudzą....ledwo otworzy oczy i już układa..do samego obiadu (grins)
Ewa0528
mój synek ma ponad 4 latka jezeli chodzi o klocki czy malowanie to szybko sie mu to nudzi lubi układac puzle ale najbardziej uwielbia majsterkowanie i tym potrafi sie zajac nawet pól dnia .
darzenka
moja tak zazwyczaj jedna rzecza bawi sie okolo godziny moze mniej jak gra na komputerze to pol godziny jej daje, jak klocki to dluzej bo buduje uklada, malowanie tez dlugo wszystko zalezy od zabawki i czy sama sie bawi czy z bratem
jola75
moj maly prawie 4 latek(za 3 mc)tez sie juz od dawna potrafi zajasc sie soba na dluzej,czasem znika na 2 godziny.
jola75
zawyczaj bierze kilka zabawek i bawi sie nimi na zmiane np zwierzatka,ktore cos tam maja zrobic ,buduje im z klockow domki itd.
natomiast nie usiedzi dlugo przy kolorowaniu czy puzzlach
rozowa82
moja zuzia ma niecałe 22 miesiace i potrafi bawic sie sama ...
gochak26
no amoj syno 2 latka i 4miesiace niczym zabawic sie nie potrafi... chyba mam to samo co autorka pytania...
wszystko jest nawet nie na 5 minutek i w kat wyrzuca.... on nawet nie posiedzi ze2 minutki na miejscu. ciagle jest w ruchu. od 7 rano do 7 wieczorem i w dzien nie spi.... czasem sie zastanawiam czy to nie adhd
joasik31
gochak26 ja myślę, że u nas to nie jest ADHD, ale czytając wypowiedzi mam to mam jeszcze więcej wątpliwości co do zachowania mojej córki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.