Menu

do mam z Wrocławia w sprawie zerówki dla dzieci

mieszkam tu od lipca konkretnie na pl.Grunwaldzkim od wrzesnia mój mały pójdzie do zerówki i nie wiem dosłownie jak szukac zerówki dla dzieci w necie marnie mi to idzie czy kochane mozecie mi pomuc i napisac gdzie znajdują sie zerówki dla dzieci. ?

andziabuziak
 216  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie zerówka

Odpowiedzi

smerrfetka
A czego konkretnie szukasz????Przeważnie dzieciaczki zapisuje się do zerówki na osiedlu..Rejonizacja.Zawsze się dostanie.No chyba,że zależy Ci na poziomie szkoły....Polecam 3 na Popwocach..Zajebiście wysoki poziom,basen.Dzieciaki wychodzą ze szkoły umieją pływać 3 lub 4 stylami.....Ale wątpię ,aby chciało Ci sięcodziennie dowozići odbierać dziecko.Najwygdniej i najłatwiej jest zapisać dziecię koło miejsca zamieszkania.
andziabuziak
tak wolała bym dziecko zapisać koło miejsca zamieszkania. nie znam Wrocławia jestem tu od niedawna.... po prostu chciała bym dziecko posłać tu do zerówki we wrześniu do Wrocławia.i nie wiem jak ani od czego zacząć ..
smerrfetka
Jeśli jesteś zameldowana Ty i dziecko ,więc problemu nie będzie.Nie wiem ,czy każda szkoła informuje o wstawieniu się matki po odbiór kodu do logowania ,czy sama musisz się dowiadywać.W kwietniu lub maju podedź do szkoły podstawowej mieszczącej się naTwoim osiedlu w sekretariacie wypytasz co i jak.Jakie dokumenty masz donieść i jak zalogować dziecko.Spokojnie strach ma wielkie ślipka(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
andziabuziak
no własnie syn i ja jestesmy zameldowanie 50 km od wroclawia. a tu wynajmujemy mieszkanie od lipca i nie wiem czy wracac na wiosnę tam do mojego miasteczka czy jednak tu pozostac..tu mnie trzyma to że mąz ma pracę na miejscu a tam nie było juz mieszkań do wynajęcia ... i dlatego zdecydowalismy sie na Wroclaw
smerrfetka
Rozumiem..Tp tak czy siak musisz sięprzejść lub zadzwonić do szkoły i wszystkiego się dowiedzieć..Być może będzie potrzebne zaświadczenie ze szkoły z waszego rejonu,że dziecko nie będzie uczęszczało u was ,a z tej szkoły z grnwaldzkiego zaśmoże będzie potrzebne zaświadczenie,że dziecko tu będzie chodziło..Wiesz nie ma jak biurokracja :-)
Runka
niby nie ma rejonizacji ale pierwszenstwo przyjecia do szkoly maja dzieci z rejonu (dziwne ale prawdziwe)...nie jestem z wroclawia ale moze moja odpowiedz cos ci pomoze... my nie jestesmy w szczecinie zameldowani tylko w innej gminie woj. zachodniopomorskiego, syn dostal sie do szkoly spoza rejonu i nie musialam przedstawiac zadnych zaswiadczen, skladanie podan o przyjecie do szkoly u nas zaczyna sie w marcu i trwa miesiac, na zumi.pl sprawdzilam gdzie sa najblizsze szkoly i do jakiej mamy najlepsze polaczenie i tam wlasnie skladalam podanie, warunkiem jest zamieszkiwanie na terenie danego miasta powyzej 2 miesiecy a dodatkowym atutem jest praca jednego z rodzicow na terenie danego miasta... my w szczecinie mieszkamy juz 5 lat wiec mimo braku meldunku nawet czasowego jestesmy traktowani jak "stali mieszkancy" (taka informacje uzyskalam we wrzesniu od p. dyrektor naszej podstawowki) i mysle ze podobne zasady funkcjonuja w innych miastach... majac teraz troche czasu przejdz sie do najblizszej szkoly i zapytaj o zasady przyjmowania dzieci do szkoly,
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.