Menu

Do mamusiek przedszkolaków

CZym kierowałyście się przy wyborze przedszkole dla dziecka??

jasik
 238  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem przedszkole

Odpowiedzi

patik89
Ja kierowałam się żeby było blisko. No i przedewszystkim które ma jeszcze miejsca u nas ciężko o miejsce w przedszkolu
amalka
Obok mnie jest placówka uchodząca za "elitarną" (z okna kuchennego widzę tamtejszy plac zabaw) Masa tam dzieci lekarzy, nauczycieli, dyrektorów... Wiele mam miało "parcie" na to właśnie przedszkole. Ja wybrałam nieco odleglejsze (może 100 m dalej więc nie tragedia) głównie ze względu na to, iż jest integracyjne. W Krzysiowej grupie jest dziewczynka niedosłysząca i niemal niewidoma, inna po porażeniu mózgowym, kolejna opóźniona rozwojowo... Był chłopiec z zaburzeniami zachowania, chłopiec na wózku inwalidzkim, w innej grupie mający zespół downa i jeszcze kilkoro brzdąców. Synek wie kim jest osoba niepełnosprawna, bo jego mama do owych się zalicza. Ma mocno rozwiniętą empatię (mając niespełna dwa latka, nakładał mi skarpetki, podawał kule gdy upadły, całował moje nogi...) i z opowiadań opiekunek wiem, że kolegom/ koleżankom "chorym" pomaga. O to mi między innymi chodziło, gdy wybierałam przedszkole... Dodatkowym atutem jest masa zajęć innych, niż w klasycznych placówkach, kadra "wyszkolona"i bardziej wyczulona na wszelkie "zaburzenia", grono współpracujących z przedszkolem specjalistów...

Pozytywna opinia znajomych rodziców i moje pozytywne wrażenie z "dni otwartych", to kolejne plusy. Nie miałam i nie mam wątpliwości, że dokonałam wyboru właściwego.
kama86
Mialam przydzielona odgornie.
Rejonizacja.
Beki
Odległością od domu.
Anemona
u nas są dwa, wybrała to do którego mam po drodze do pracy
halina21
kierowałam się tym by przedszkole było przyjazne dziecku ,by był kontakt z rodzicami w każdym czasie ,zdrowe nawyki,zajęcia które są prowadzone w przedszkolu itp akurat przedszkole to jest najbliżej nas co jest dużym plusem i cieszę się że córka się dostała do niego i nie zawiodłam się jak na razie a córka z radością biegnie do przedszkola :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.