Menu

do wrocławskich mamusiek i nie tylko:) BabyMaxx

Hej Mamuśki, niebawem wybieram się do Wrocławia na zakupy i zastanawiam się czy warto zajechać do BabyMaxx...Czy któraś z Was tam była? jaki mają asortyment i ceny? Widziałam ich oferty na allegro, ale nie jest zbyt bogata...czy na miejscu w sklepie znajdę też (poza wózkami, łóżeczkami itp) takie pierdoły jak akcesoria do pielęgnacji, kosmetyki, pieluchy itd?? być może któraś z Was tam była i wie jak to wygląda. Może lepiej zakupy zrobić na allegro bez ruszania się z domu? Jak Wy szykowałyście wyprawkę. Z góry dzięki za podpowiedzi:*

Remedios
 775  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zakupy wyprawka zakupy babymaxx

Odpowiedzi

sweetnessa27
Ja wolę zakupy na żywo.Muszę wszystko obejrzeć i "namacać"...Lubię takie sklepy duuuże gdzie jest wszystko i wszystko można kupić w jednym miejscu...Lubię także jak mam duży wybór.Ogólnie jestem wybredna.
Remedios
no właśnie Sweetnessa, ja mam tak samo, wole zobaczyć coś, pomacać zanim kupie:) dlatego pytam o ten BabyMaxx czy tam jest taki raj jak reklamują:)
Remedios
jestem z Wrocławia, tylko mieszkam w Opolu, ale Wrocław znam. Są dwa, na Bielanach i przy wyjeździe na poznań, ale mi to rybka:)
Remedios
dzięki, właśnie o takie informacje mi chodziło(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.