Menu

do wszystkich po 30-tce:)

Pytanie może i tendencyjne ale tak mnie naszło to zapytam,czy 30 urodziny coś zmieniły w waszym życiu w sensie emocjonalnym,psychicznym,czy odczułyście to w ogóle bo ja w przyszłym roku będę miała już 30 i tak sobie myślę,że trochę szkoda żegnać 2 na początku:) a jak było u was?

renata29
 585  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport wiek

Odpowiedzi

irekzboralski
ooo...to ja też chętnie poczytam bo juz marcu wskoczy mi 3 z przodu a 2 jest taka przyjemna(smutna)
Achcha
człowiek wie, że dla niektórych jest już stary a czuje się wciąż jak szesnastka!
beatka7623
U mnie też raczej się nic nie zmieniło (kciuki)(kciuki) Oprócz świadomości że coraz bliżej do 40 (grins)(grins)(grins) Ale w sercu dalej 15 Z zachowania też (smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech) A ja 33 cholipcia (placze)
Agnieshka76
U Mnie nic się nie zmieniło. Dalej wyglądam na mniej a czuje się jeszcze młodsza. Czasem jak nastolatka (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
flame123
ja wiem czy tak przyjemnie było mieć 2 z przodu? U mnie byłto okres wielkiej imprezy, której - momentami - mogłoby nie być; ominęłoby mnie parę głupstw.
karolincia
mi też 30 stuknie w lutym
mycha2706
U mnie zmieniło... bo i 30 i 3 dziecko,dojrzałam do macierzynstwa... No i oprócz tego mam mało czasu,zeby sie nad tym zastanawiac,lecą dni ,ja sie starzeje... hmmm... a wezcie jakas depreche podłapałam...
emiliab
Ja za półtorej miesiąca będę miała 3 z przodu i wcale mi się to nie podoba. Dlatego od 1 stycznia będę miała znowu 25 lat i tak już zostanie. Moja 25 wiosna była bardzo szczególna w moim życiu i właśnie ten wiek wybrałam sobie.
Nula139
U mnie nic nie zmieniło(kwiatek)
babooshka
człowiek ma tyle lat na ile się czuje, pewnie że szkoda że już nie ma tej dwójeczki, ale teraz czas na inne doświadczenia, podobno kobieta po 30tce wie czego chce:P(kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.