Menu

do zerówki czy jeszcze nie

syn ur sie 29,12,2010r i zastanawiam sie czy od wrzesnia to on pojdzie do zerowki czy jeszcze do przedszkola a w przyszlym roku dopiero do zerowki. jak to jest w końcu? sie pogubilam i nie wiem

jadzia23
 381  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie zerówka

Odpowiedzi

Beki
do zerówki
patik89
Do zerówki dziecko końcące rocznikowo w danym roku 5 lat idzie obowiązkowo do zerówki a jako 6 latek do 1 klasy no chyba że psycholog stwierdzi inaczej.
Beki
patik, nie wprowadzaj w błąd. Jaki psycholog?! Najsampierw wychowawca zaproponuje wizytę w poradni psychologiczno pedagogicznej, jeżeli zauważy dziecko nie nadające się do szkoły. Psycholog wątpliwości albo potwierdzi albo nie.
karolincia
Do zerówki niestety musi w tym roku.
iwus198920
Mój jest z września i idzie do zerówki :)
iwus198920
i cieszymy się baaardzo :D Więc nie rozumiem stwierdzenia ''niestety''
Beki
W mojej małej miejscowości, gdzie żyję wygląda to tak, że dzieci są gotowe do pójścia do szkoły.. ale wg mnie, nauczyciele nie. Nie są i nie będą. Chyba, że wprowadzę rewolucję od 1 września, bo moja idzie do szkoły.
karolincia
Niektóre dzieci rozwijają się wolniej i do zerówki się jeszcze nie nadają w wieku 5 lat stąd stwierdzenie niestety od zerówki nie ma możliwości odroczenia jak w przypadku pierwszej klasy.
jadzia23
dzieki dziewczeta za odpowiedzi. ogolnie nie widze problemu w tym czy dziecko pojdzie wczesniej czy nie. tylko nie wiedzialam gdzie mam skladac podanie o przyjecie.
oOoanitaoOo
rocznik 2010 musi iść od września do zerówki. moja jest z 2009 i trafiła do strasznej zerówki ;/ jest dwadzieścia siedem dzieci, w tym dwadzieścia dwa z rocznika 08 i tylko piątka z 09
Moja córa jest z grudnia, od niektórych dzieci jest młodsza o 2 lata (szok) Strasznie przeżywa to, że inne dzieci szybciej i ładniej robią zadania w książeczkach. Źle to na nią wpływa. Nauczycielka oczywiśćnie nic nie zauważyła, sama poprosiłam ją o opinię na temat mojej córki i złożyłam w niosek z poradni o odroczenie szkoły.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.