Menu

Dobra Nowina:)

Pozwolicie, że przy okazji Świąt złożę Wam serdeczne życzenia wszystkiego, co najlepsze:) Bożego błogosławieństwa od Zmartwychwstałego!
I jeszcze pochwalę się, że.. od kilku dni mamy.. dwie kreseczki na teście:))) Planowane, chciane, bardzo nas to cieszy:)))
Pozdrawiam!

olena
 722  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Opieka nad dzieckiem ciąża

Odpowiedzi

Zana
gratuluję (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
irekzboralski
Serdecznie gratuluję!!!życzę Mokrego Dyngusa:)
Nula139
gratulacje(kwiatek)
samanita
Gratuluje(klaszcze)
xkasiulax
Gratulacje Wielkie (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
loona20
moje gratulacje (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(klaszcze)
korek221
Gratulacje Mamusiu(grins)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(grins)
daryjka87poznan
Gratuluje!!!
olena
Bardzo dziękuję za gratulacje:))) Baaardzo się cieszę!:) Z gratulacji i dzidziusia hahahaa
ancyk
GRATULACJE!!!!!!!!(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.