Menu

Dobrej jakości wózek?

Szukam odpowiedniego wózka dla dziecka. Chcę żeby był przede wszystkim funkcjonalny i bezpieczny, ale nie ukrywam, że design i wykończenie też są istotne, lubię otaczać się ładnymi rzeczami. Także w dwóch słowach - funkcjonalny i ładny wizualnie. No i najlepiej żeby produkcji Polskiej. Macie jakieś propozycje?

luckystar
 309  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża dziecko wózek

Odpowiedzi

Beatka9316
Ja mam Espiro Enzo Evo 3w1
http://allegro.pl/espiro-enzo-evo-2w1-wozek-2013-fiolet-bielsko-i3715143769.html
Tyle, że mam do tego jeszcze nosidełko również w kolorze fioletowym.Jestem z niego bardzo zadowolona. Jak dla mnie ładny i funkcjonalny. I może być używany zarówno przy dziewczynce jak i przy chłopczyku kolor uniwersalny.
Ada3610
my mieliśmy ten http://allegro.pl/implast-ecoline-bolder-sd-2013-2w1-i3726718016.html nie polecam. Teraz bym kupiła maclarena lub któryś z mutsy np ten:
http://www.ceneo.pl/17931017
kama86
Ja posiadam PègPerego..Lekki,maly,wygodny..Jestem zadowolona..
luckystar
Widziałam taki model Alpina FX z Riko. Zna ktoś? Kojarzy? Widziałam tylko na zdjęciu w internecie, bardzo mi się wykończenie podobało. Ciekawa jestem czy jest bardzo ciężki?
Ada3610
DANE TECHNICZNE:
- wymiary wózka rozłożonego (szer/dł/wys): 59 / 96 / 104 cm
- wymiary wózka złożonego (szer/dł/wys): 59 / 86 / 44 cm
- wymiary wewnętrzne gondoli (dł/szer/wys): 80 / 40 / 22 cm
- wymiary siedziska (głęb/szer/wys oparcia): 25 / 33 / 41cm
- średnica kół przednich (koła pompowane): 24 cm
- średnica kół tylnych (koła pompowane): 29 cm
- waga wózka: 15 kg
luckystar
Ada dzięki. Takie dane techniczne widziałam, ale co innego jak staniesz i się do wózka przymierzysz. Dlatego pytam czy może ktoś z Was taki wózek z Riko ma i może mi powiedzieć czy jest wygodny... ;)
Ada3610
Najlepiej jedź do sklepu gdzie są wózki i sobie dokładnie popatrzysz. Nasz wózek był podobny do tego i prowadził się bardzo dobrze. Z innych powodów bym już go nie kupiła.
Moja przyjaciółka miała przy pierwszym dziecku X-LANDER i była bardzo zadowolona. Dla drugiego syna też kupiła taki sam. Bardzo go chwali.
luckystar
Dzisiaj się wybieram, mam zamiar trochę pochodzić po sklepach jak mąż wróci z pracy. Chcę się przymierzyć do tego modeli Alpina FX, może ten o którym piszesz wyżej. Zobaczę jakie będą w sklepach do wyboru. Mam nadzieję, że nareszcie coś mi się spodoba i już będę miała to z głowy!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.