Menu

Dobry ojciec

Jaki ojciec waszym zdaniem zasługuje na miano dobrego ojca? Jakie cechy powinien mieć i co powinien wnosić do życia dziecka. Znam takich co uważają się za świetnych ojców tylko dlatego, że przynoszą do domu pieniądze, dzięki czemu matka może być z dzieckiem w domu i nie jest zmuszona wrócić do pracy... a potem pan i władca jest zmęczony po pracy i nie ma czasu na spędzenie chwili z dzieckiem - on swoje zrobił.

moniaikuba
 713  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina dobry ojciec tata ojciec rodzina

Odpowiedzi

Matina
Ja sama jestem i ojcem i matką.
Maria25
Dobry ojciec...tak mogę nazwać mojego męża. Gdy wraca z pracy jedząc obiad od razu bierze na kola córkę. Jak tylko może spędza z nią czas. Interesuje się wszystkim co ją dotyczy. Wydaje mi się, że tak jest, gdyż jego tato jak był dzieckiem w ogole nie bywał w domu, ze wszystkimi problemami musiał iść do mamy albo radzić sobie samemu.
mumczinx
Dobry ojciec? hmm odpowiedzialny, zaradny potrafiący gospodarowac czasem tak by dziecko czuło, że może na nim polegać oraz, że jest ważną częścią jego życia.
Misia80
hmmm...dobry ojciec to wzór do naśladowania przez dziecko.Zaradny zyciowo,zapewniajacy stabilizację ale oprócz tego,że pracuję musi znaleźć czas na zabawę z dzieckiem,spacer,rozmowę....choć trochę czasu codziennie mieć tylko dla dziecka
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.