Menu

Dobry pedofil

Znalazłam taki artykuł w sieci i jestem przerażona!!!!!!


http://wiadomosci.o2.pl/?s=513&t=7785

"... Boylovers chcą takich samych praw jak inne orientacje seksualne."
"...opowiadają się za obniżeniem z 16 do 12 lat granicy wieku nieletnich, od której współżycie seksualne byłoby dozwolone."
"...Najbardziej znaną i budzącą szeroką krytykę jest strona prowadzona przez niejakiego Misiaczka, reklamująca się hasłem: ''Mały Książę - pedofilia oczami pedofilów. Dobra strona pedofilii i dziecięcej seksualności''."

To są zdania z tego artykułu o "dobrych" pedofilach!!!

Do czego to doszło?!?!?!

felicity
 1631  30

Odpowiedzi

felicity
Przeczytajcie sobie ten artykuł!!! Jest to naprawdę przerażające, że istnieją nawet partie polityczne, które chcą aby pedofilia była potraktowana jako orientacja seksualna!!!! Masakra!
kasia13_archiwum
Nie... no brak slow...
kasia13_archiwum
Przeczytalam... wlos sie jezy na glowie... szok normalnie...
panidomu
To tak samo by można uznać Zoofilię za orientację... a to już moim zdaniem zboczenia.

Chociaż jeśli chodzi o homoseksualizm czy heteroseksualizm to pewnie tok myślenia opierany jest na analogi...

Uważam, że jest to straszne i że środki zwalczania tego typu przestępczości powinny być wzmożone, powinny być na nie przekazane większe środki finansowe...
artanis
Moim zdaniem kolejny temat rzeka.
felicity
Oglądałam ostatnio program o pedofilach w USA, którzy po odsiadce w więzieniu przenosili się do miasteczka stworzonego specjalnie dla "nich". Mają bransoletki na rękach z czujnikami, aby się nie zbliżali do szkół itd. Mieszkańcy są przerażeni, wydano na te czujniki mnóstwo pieniędzy podatników... Niektórzy z nich poddają się dobrowolnej terapii hormonalnej, która zatrzymuje popęd seksualny. Jest ona traktowana jak "tymczasowa kastracja", z tym że terapia ta zawsze może być przerwana!
Co potem? Po kilku latach pedofili Ci są wolni, wracają do społeczeństwa i część z nich popełnia kolejne zbrodnie!!!
Co Waszym zdaniem zrobić z nimi? Wykastrować? Zabić? Trzymać z dala od dzieci???
panidomu
Nie ma wyjścia z sytuacji ... jak w poprzednim pytaniu - kara śmierci dla większości odpada, dożywocie - braknie miejsc, trzymać z dala od dzieci? Ale jak?! kto to sprawdzi - każdy pedofil musiałby mieć jakiegoś "stróża" 24 na dobę...
Matina
Nie no ten świat to już zwariował! Jak można pedofilie nazywać pozytywną? Ona sama w sobie jest okrucieństwem. A może tak ktoś zapyta te biedne dzieciątka o zdanie? Czy one takie spragnione jak to określa ten obłąkany Misiaczek, czułości jakichś debili? Powystrzelałabym to w drobny mak.
mumczinx
Nie mam pytań. Jak już nie ten stróż to tatuaż na czole w ramach kary
artanis
@felicity, we Francji oraz Wielkiej Brytanii także istnieje elektroniczny monitoring skazanych.
Ja się już na ten temat wypowiadałam przy okazji tematów na temat kastracji farmakologicznej, której znów przypominam - jestem przeciwna;)

Możemy się zastanawiać co zrobić, ale w ten sposób dołączymy jedynie do grona ludzi na całym świecie, którzy zastanawiają się jak zmniejszyć bądź całkowicie wytępić przestępstwa na tle seksualnym.

Jedyne co MY - MAMY, RODZICE możemy zrobić, to starać się tłumaczyć dzieciom i wpajać pewne zachowania. Aby nie rozmawiać z obcymi, nie przyjmować od nich prezentów, cukierków, uświadamiać tym starszym jakie skutki może mieć zbyt wczesna inicjacja seksualna. Im więcej czasu poświęcimy naszym dzieciom, więcej będziemy im tłumaczyć, tym bardziej same zmniejszamy szanse na ryzyko, że ktoś skrzywdzi nasze dziecko.
felicity
@artanis: czy ja dobrze zrozumiałam: że jesteś przeciwna kastracji? Chodzi Ci o farmakologiczną, czy również ta właściwą??
artanis
@felicity: jeśli chodzi o właściwą - tym bardziej jestem przeciwna. Okaleczanie jest równie nieludzkie. Farmakologiczna kastracja nic nie daje. Były już 2 wątki na ten temat, jeśli chcesz poznać moje zdanie i czym się kieruję - poczytaj:)
artanis
@AgnieszkaJ: są inne sposoby. Monitoring elektroniczny, kuratorzy, terapie, choćby ten tatuaż na czole:D Który wbrew pozorom wcale takim złym pomysłem nie jest;) Chociaż patrząc na Was i ogólnie na nasze społeczeństwo mam wrażenie, że wróciłyby czasy samosądów, a i pręgierze powróciłyby do łask...
felicity
@artanis: Moim zdaniem "terapie" o których piszesz (oprócz tatuażu, ale to chyba raczej jakiś żart) kosztują nas: podatników!!! Uważam, że pedofila nie da się resocjalizować!!! Kto raz skrzywdził, ten skrzywdzi i drugi raz! Tak jak AgnieszkaJ napisała, podchodzisz z dystansem do tego tematu, bo nie dotyczy to Ciebie bezpośrednio!
Jestem za kastracją!
feminista
Kurcze dziewczyny, czemu dzisiaj chcecie kastrować i mordować, czy to jest lekarstwo na wszelkie problemy świata ?
felicity
@feminista: wydaje mi się, że są to ważne tematy. Tak, jeśli chodzi o krzywdę dzieci: to jestem za kastracją, a jeśli to nie pomoże, to również za karą śmierci!
artanis
@felicity: a kastracja nie jest kosztowna? Wiesz ile kosztują leki hormonalne? Kontrola, czy są przyjmowane? W Polsce są średnio dwa wakaty rocznie na staż w szpitalu dla endokrynologów. Czy byłaś kiedykolwiek skierowana do takiego lekarza w sprawie tabletek antykocepcyjnych? Nie? Bo nie ma miejsc, ja nie chciałabym aby odbierano mi tę szansę korzystając z metody, która pod żadnym względem nie ma naukowego potwierdzenia o swojej skuteczności...

Zgadzam się w 100% z @feminista. Dokładnie o tym samym pomyślałam. Kastrować, zabijać, jak ktoś uderzy Twoje dziecko, a co - z bejsbola mu!:D Dżungla, dżungla, dżungla...
feminista
Tak, zróbmy publiczny szafot i relacje z tvn i polsat, zastąpmy średniowieczną arenę przekazem na żywo. Może na smsach coś zarobimy.
felicity
Kastrację farmakologiczną nie uważam za skuteczną. Kastracja "prawdziwa", operacyjna jest jednokrotna i daje nam jakieś bezpieczeństwo na przyszłość.
Dżungla to robi, gdy tacy zbrodniarzy wychodzą na wolność!
artanis
@feminista: jeśli na ME w piłce nożnej nie zdążą wybudować stadionów to przynajmniej inne zastosowanie będzie;)

Smutne to, że w "cywilizowanym" świecie, gdzie ludzie swoje opinie wygłaszają podpierając się Biblią, jedynym rozwiązaniem jakie widzą w trudnych i skrajnych sprawach jest morderstwo i okaleczanie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.