Menu

Doda - mądra udająca głupią czy odwrotnie??

Moja córka ma manię na punkcie Dody. Ale ja, jak słyszę tę dziewczynę to mi się włos na głowie jeży. Chamstwo, wulgaryzmy i odpowiedzi na poziomie 16-letniego chłopaczka. Córka broni jej, mówiąc, że ona jest bardzo inteligentna tylko taką zgrywa. Skoro jest taka inteligentna to po co zgrywa idiotkę? Inteligenci też potrafią szokować np. K. Wojewódzki.

Anusia
 1627  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

wulgaryzmy fan doda inteligencja gwiazda idol

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Wydaje mi sie, ze glupia nie jest...
To jest jej metoda na sukces, ktora sie sprawdza... Wiesz, Wojewodzki nie grzeszy uroda. Gdyby byl do tego jeszcze glupi, lub takiego udawal, to raczej nie zdaloby egzaminu. Natomiast Doda... wykrewala sie na taka lalkowata i niezbyt inteligentna...
Ale nie kazda lalka Barbie potrafi sie tak wypromowac... No, raczej rzadko ktora.
Anusia
No ale z czego wnioskujecie, że jest inteligentna? Gdzie to pokazuje?
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
carla1978
Doda na pewno głupia nie jest. Myślę, że to gra. Doskonale wie co robi. Ale to nie znaczy, że jestem jej fanką.
paula80
Ona ma moim zdaniem doskonale przemyślana strategię działania stąd właśnie ma tylu fanów, dlatego o niej głośno, dlatego wszędzie jej pełno dlatego wywołuje takie dyskusje jak ta :) Taki jest showbiznes. Jakby Wojewódzki był cichy spokojny i nie miał by takiej ciętej riposty i tak błyskotliwych tekstów jakie ma - też nikt by go nie oglądał...
artanis
No tak, ale idąc tym tropem, jest wiele wokalistek, których płyty także świetnie się sprzedają, chociaż nie robią z siebie idiotek. A Doda jakkolwiek by nie było - robi. Nie wiem co w jej głowie siedzi, ale nie umiem i nie lubię jej słuchać. Może ma pomysł na siebie, ale to taki pomysł na krótką metę. O wiele bardziej cenię Kasię Nosowską, która też na sprzedaż swoich płyt raczej narzekać nie może.
Tesa
ona na pewno głupia nie jest. Doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich możliwości i potrafi to wykorzystać. Wie w jaki sposób osiągnąć sukces. A że może to zrobić tylko w taki a nie inny sposób no cóż.... to już jej wybór. Widać wielu osobom to odpowiada bo inaczej nie byłaby taka sławna
PiOtRiMaDziA
Ma dobrą doradczynie. Zdaje sobie sprawę ze swoich możliwości? Ma serrio dobry głos, mocny. A jest znana z tego, że ma sylikonowe piersi i wygląda jak zdzirowata barbie... No nie wiem czy to takie mądre.
paula80
@artanis: Tak zgodzę się ale nie wszystkie wokalistki muszą być takie same... ciche, skromne, siedzące w cieniu... inne grono odbiorców, inne oczekiwania fanów. A czy na krótką metę?? Nie zgodzę się to już trochę trwa... robi dziewczyna szum medialny koło siebie i dobrze na tym wychodzi.
Maria25
Nie jest głupia to fakt, nie znam innej takiej polskiej "laleczki", która osiągnęłaby taki sukces. Mi tam ona nie przeszkadza, ale jeśli szaleje za nią tyle nastolatek, to powinna zmienić, np swój ubiór... ale czy wtedy bedzie to sama Dodą?
carla1978
jeżeli chodzi o Jole Rutowicz to ja akurat mysle ze ona jest mega głupia
paula80
@carla1978: ja również
artanis
@paula80: owszem, póki co się sprawdza, ale wydaje mi się, że ludzie też już mają jej troszkę dość, o czym świadczą puste sale koncertowe i gwizdy podczas występów.
Maria25
Jola Rutowicz, a kto to?
Własnie zerknęłam na jakąś stronke zjej fotkami...ręce opadają, co to za kobieta...bleeeeeeeeeee
feminista
Doda jest odzwierciedleniem naszego społeczeństwa, ludzie to po prostu kupują. Tak samo jak 60 % społeczeństwa wierzy w magiczną moc zielonych kuleczek w proszku Ariel. Doda, głos może i ma, ale aranżacje, muzyka, teksty to masakrowanie muzyki. Niektórym to odpowiada innym nie, mi nie. Nie wiem czy jet głupia czy mądra, na pewno wyrachowana jak przystało na dobrą bizneswoman, bo tak na nią patrzę.
felicity
@feminista: zgadzam się!

Jeśli chodzi o rutowicz, to nie ma o czym mówić, moim zdaniem ... jest nikim.
Misia80
Myśle,że Doda to inteligentna osoba a jej wizerunek "słodkiej idiotki" to sposób na sukces.A jeżeli chodzi o Jolę Rutowicz to po prostu na Nia brak mi słów!dla żadnej kasy nie robiłabym z siebie kogos takiego jak ona.
KdaPl
Zgadzam sie z dziewczynami, że Doda głupia nie jest, wie co robi żeby nie zniknąć ze świata show biznesu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.