Menu

dodatek do dzisiejszego pytania

wiem że o tym już dzisiaj było ale muszę wam napisac jaka sytuacja mi się dzisiaj zdażyła otóż byłam z Nikosiem dzisiaj u lekarza no i przyszło małżeństwo z 4 miesięcznym dzieckiem więc wpuściłam ich przed siebie do kolejki a taka jedna matka wyskoczyła na mnie że ona też musi czekac i jej dziecko też jest chore(dodam że jej dziecko miało koło 8-9lat) i jak sobie mogę wpuszczc kogoś do kolejki normalnie mną aż zaczęsło a najgorsze jest to że nikt się za mną nie wstawił

bobonikos1
 642  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie lekarz

Odpowiedzi

Ancia0110
Tacy są ludzie niestety,ja z Małym też kiedyś godzine przed gabinetem stałam ale taka polska medycyna!!!!!!!!!!(zla)(zla)(zla)(zla)
corcia
U NAS DZIECI DO PÓL ROKU BEZ KOLEJKI WCHODZĄ TE BABY TO JAKIEŚ NIENORMALNE SĄ
Magdzik
Bo pewnie chciała, żebyś i ją wpuściła przed siebie... Zawiść ludzka to najgorsze, co może być(pout) I brak reakcji innych na różne sytuacje też...
JUSTYLKA
u nas jest kartka na drzwiach gabinetu-Dzieci do 1 roku wchodzą poza kolejnością
amelializak
znam to u nas tak samo jest,... zjedli by zywcwm
MamaMateuszka
Znam takie babiszony niestety,,,
Achcha
Będąc w 8 m-cu ciąży czekałam przed gabinetem endokrynologa razem z około 30 osobami i każdy do mnie mówił: "A pani to bez kolejki powinna wejść" na co wchodzące jako piersze osoby odwracały się i udawały, że nie słyszą. Grzecznie się uśmiechałam i odpowiedziałam, że wiem o tym ale nie wszyscy są tacy uprzejmi, żeby to respektować (chociaż w środku się gotowałam). Dopiero czwarta pani wpuściła mnie i powiedziała do wychodzącej poprzedniej pacjentki: "Zapomniał wół jak cielęciem był"
paulaa
co zrobisz najgorsze to brak reakcji ze strony inych ludzi udają jak by nic nie widzieli albo nie słyszeli (spi)
KlaudynaK
Ogólnie przyjęte jest, że dzieci do roku wchodzą poza kolejnością, ale przyznam, że nie we wszystkich przychodniach wisi taka informacja. Jak Staś miał 4 miesiące to w szpitalu na chirurgii aż zjeba... recepcjonistkę, że mnie o tym nie poinformowała i kazała czekać. Z pretensją do lekarza wyskoczyłam jak mały był głodny a ja zorientowałam się, że nie wzięłam mleka i lekarz mi udzieliła takiej informacji.
U mnie u dermatologa na drzwiach jest informacja, że dzieci do lat 2 wchodzą bez kolejki. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś kto zgłasza sprzeciw, ale mogą sobie tylko pogadać - jak dla mnie, wszystko jest jasne.
KlaudynaK
@Emmi co do kas dla uprzywilejowanych, to zawsze nie widzą, ale ja na tyle jestem wredną ciężarną, że podchodzę do kasjera i mówię, że chciała bym skorzystać z pierwszeństwa. Brzuch mam taki jakbym była co najmniej w 6 miesiącu. Patrzyli na mnie wilkiem ale jakoś mi to nie przeszkadza, kasa pierwszeństwa to czemu miałabym nie skorzystać? W końcu to min dla mnie... No kasjerka, faktycznie nie musi widzieć wszystkich - nie wymagajmy za wiele, ale upomnieć się o swoje zawsze można, ja tam to robię i nie narzekam.
Anita21
ja bedac w 7miesiacu ciazy jadac autobusem niestety pech chcial ze to godziny szczytu oczywiscie zawalony caly autobus i co poscil mnie ktos??? nikt te mlode i te stare ani jedna tylka nie ruszyla!! dopiero wtedy jak mi sie slabo zrobilo to wtety zauwazyli ze w ciazy jestem
Anita21
ojejku a ja nie na temat (krejzolka)(krejzolka)(smiech) sorki
bobonikos1
anitko tu nie chodzi o lekarza czy auttobus tylko o powszechną znieczulice a nic nie wskazuje na to żeby miało byc lepiej więc same chyba musimy zacząc walczyc o nasze prawa (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.