Menu

Dodatki - hit czy kit

Bransoletki, wisiorki, chusty, pierścionki, korale itd. W sklepach tego typu asortymentu jest do wyboru do koloru. A jaki jest Wasz stosunek do tego typu dodatków? Lubicie nosić takie gadżety? Czy lubicie również sztuczną biżuterię, czy preferujecie tylko wyroby jubilerskie? Kolorowe, duże i widoczne, czy raczej stonowane i delikatne? Jakie są Wasze preferencje? Zapraszamy do dyskusji czy takie dodatki to hit czy kit.

Ania
 1214  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy korale chusty wisiorki dodatki bransoletki pierścionki

Odpowiedzi

margolcia85
osobiście noszę tylko to co niezbędne od uzupełnienia stroju np. do płaszcza apaszka, mam 2 i mi wystarczaja, nosze zegarek od zawsze nie uważam go za ozdobę nie jest supermodny ale praktyczny, jesli chodzi o biżuterię to nosze złoty łańcuszek z krzyżykiem, którego w sumie prawie nie ściągam, no i obrączka od 4 lat niezmiennie na tym samym palcu;) wcześniej nosiłam rózniec w miejcu obrączki (mały złoty robiny na zamówineie) teraz mam go na lewej łapce :) obrączka go wyparła, mam go od 18 - stych urodzin i będe nosiła dopuki nie zrobi mi się za mały :) a poza tym nie nosze kolczyków ani innych dodatków uważam ze nie jest mi to potrzebne, bo nie jestem świątecznym drzewkiem żeby się storić :)
daryjka87poznan
Czasami nosze... ale nie mam swira na tym punkcie.
Kordelia
Ja lubię takie różne dodatki i często je noszę :)
mycha2706
Uwielbiam ręcznie robione kolczyki,ale nie jakieś koraliczki błyszczące tylko duzę przedstawiające cos lub kogoś... Mam jednego sprzedawce na Allegro,który robi mi kolczyki wg mojego wzoru...czasami noszę też korale,drewniane,duże...
renata29
kocham bransoletki i noszę przeróżne
myszka838383
Bez kolczyków nie ruszam się z domu :) Lubię również apaszki..mam kilka w różnych kolorach. Korale, wisiorki itp od święta.
amalka
Uwielbiam biżuterię0 głównie duże kolczyki. Sama robię. Gdyby któraś mama była zainteresowana... :)))
anulka2281
Sama robię biżuterię dlatego też często noszę różnego rodzaju błyskotki i dodatki:)
ajrian
Lubię nosić srebrne duże i małe gadźety.Do złota nie mogę się przekonać,czasem noszę białe,żeby zrobić przyjemnośc memu facetowi bo to są prezenty od niego.Nie lubię plastikowej biżuterii.Kiedyś robiłam sama kolczyki,ale nosiły znajome.Lubię też dużę chusty i długie,szerokie szale.
karolcia514
lubię takie różne dodatki :)
anulaw
lubię dodatki i są one nieodłącznym elementem mojego stroju ale są to raczej bransolety i korale lub wisiorki oczywiście używam z umiarem a nie wszystko naraz co do apaszek to mam jedną ma wiele kolorów i pasuje do wszystkiego a najbardziej do mojej pomarańczowej czupryny,za pierścionkami nie przepadam nosze wprawdzie dwa (jeden zaręczynowy i drugi srebrny z granatami ).
Magdzik
Lubię różnego rodzaju dodatki, ale nie przesadzam;) I tak samo nie wyjdę z domu bez kolczyków - raz mi się kiedyś zdarzyło, bo zapomniałam, że zdjęłam i nie mam nic w uszach, to czułam się jakaś... naga:)))
MaLaCzarna
Ja noszę tylko złotą biżuterię oczywiście z umiarem. Innej nie uznaję.
emiliab
Ja noszę tylko obrączkę, pierścionek zaręczynowy i srebrny łańcuszek z zawieszką. Te wszystkie dodatki kolorowe są absolutnie nie w moim stylu i nie podoba mi się to ani trochę.
annat
Lubie mam dosc spora kolekcjie bizuteri ale nakladam jak mam wolne na codzien obraczka i pierscionke zareczynowy +kolczyki
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.