Menu

dodawanie zdjęć

nie moge dodać zdjęc na netmama zmniejszyłam i wyskakuje mi ze akceptuje tylko programy GIF, JPEG oraz PNG. a do tej pory wklejałam zdjęcia robione tym samym aparatem i było ok co robić???

kasiunia1
 436  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Czas wolny i Sport njlkhnlo

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Dzisiaj tez nie moglam dac jednej fotki. Pokazalo, ze jest za duza, choc robilam wszystkie fotki w tym samym czasie i tym samym aparatem...
Nie mam zielonego pojecia...
avialle
kasiunia otwórz to zdjęcie i zrób save as bądź zapisz jako i z okienka "zapisz jako typ" wybierz format jpeg.
Powinno pomóc.
avialle
kasia13 a czy nie zmieniłaś ustawień? np, na tryb macro? wtedy może zrobić w większej rozdzielczości i zajmie fotka więcej miejsca.
kasia13_archiwum
Nie... Aniu... Najdziwniejsze, ze zrobilam 9 fotek... i 8 bylo ok... a 1 byla za duza... nic nie zmienialam... pstrykalam jedna fotke za druga...
avialle
hmm a sprawdzałaś jej rozmiar na komputerze? był taki jak pozostałych?
kasia13_archiwum
No wlasnie teraz patrze, ze wszystkie maja formato ok. 1,16 MB a ta jedna, jedyna ma format 2,44 MB... co w sumie wyjasnia, dlaczego nie moglam jej tu zaladowac.
Tylko ciekawe, bo nie zmienialam ustawien...
ewela32
Ja tez na początku nie potrafiłam.Zrobiłam to tak; weszłam na przeglądaj wybrałam zdięcie,klikłam lewym przyciskiem na myszce i dodałam.Ale nie zmniejszałam,bo jak próbowałam zmniejszyć to sie nie udawało.A jak nie zmniejszyłam to wskoczyło.Powodzenia:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.