Menu

dokumenty o ubezpieczeniu

Dziewczynki co jest potrzebne do zapisu w spitalu jeśli chodzi o ubezpiecznie? Wystrczy książeczka zdrowia z wbitą pieczątką zakładu pracy? A może pasek z wypłaty? Czy to ma być potwierdzenie to Z... coś tam, ale ono podobno ważne jest miesiąc, tak?

Tuptolek
 522  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

ubezpieczenie szpital

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Tak miesiac tylko.
Tuptolek
ale co jest potrzebne do szpitala?
Tuptolek
"Musisz także posiadać aktualny dokument potwierdzający Twoje ubezpieczenie. Może to być legitymacja ubezpieczeniowa z aktualnym wpisem i pieczątka z Twojego zakładu pracy lub odpowiednie zaświadczenie o wpływie składek na ubezpieczenie zdrowotne z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych" takie "cuś" znalazłam w necie to chyba wystarczy pasek, nie (kwiatek)
daryjka87poznan
RMU-a wystarczy. Skierowanie do szpitala, wazne ubezpieczenie i dowod osobisty chyba tylko to. Ale upewnij sie jeszcze.
JUSTYNA300511
jeżeli masz podbitą przez pracodawcę książeczkę ubezpieczeniowa to wystarczy a jeżeli nie posiadasz książeczki to aktualne RMUA.
sara7777
tak jak piszą dziewczyny.w tym roku szpitale mnie nie omijają niestety
Iwona1977
rany jak ja szlam rodzic to potrzebny byl tylko dowod i karta NFZ.... dzieci tez na karte zawozilam do szpitala .. ja to jestem chyba nie w temacie (grins) fakt pierwszy raz nie mialam podbitej ksiazeczki to musialam z Zusu zaswiadczenie wyciagac ale za drugim i trzecim razem wystarczala tylko karta
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.