Menu

Domowe internautki

Najwięcej internautów jest wśród gospodyń domowych
Brytyjskie gospodynie domowe spędzają w internecie znacznie więcej czasu, niż inne grupy społeczne.
Najnowsze badania dowodzą, że niepracujące zawodowo matki surfują w sieci znacznie częściej, niż studenci, pracownicy, a nawet bezrobotni, spędzając przy komputerze aż 47 procent swojego wolnego czasu w ciągu dnia, podczas gdy przeciętny Brytyjczyk poświęca internetowi 28 procent wolnego czasu, najczęściej przeglądając strony lub opłacając przez internet rachunki.
(ź) wiadomosci.onet.pl

NO I WYSZłO SZYDłO Z WORKA! :D

artanis
 571  7

Odpowiedzi

krasna1
bo to jest tak,że my w tej sieci szukamy tańszych środków czystości bo przez internet taniej.
A oni od razu robią z tego sensację!!!
bunia88
Ja ostatnio dużo mniej spędzam czasu przed komputerem...
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
Maria25
Ja mogę usprawiedliwić się tym, że przy komputerze spędzam tylko te chwile gdy Martynka śpi lub gdy nie mam zupełnie nic do zrobienia a mała bawi się sama.
natka86
A czy to coś złego? Nie widzę powodów, żeby mieć wyrzuty sumienia dlatego, że spędzam czas przy komputerze. Córcia większość dnia przesypia, albo leży sobie na macie. Zrobię swoje a resztę czasu spędzam jak lubię. Zaglądam tu i tam. Ale na pewno nie jest to więcej niż 2 godziny dziennie. Uzależniona nie jestem w każdym razie.
lara1982
Jakiś sposób na relaks trzeba mieć ,a nie zawsze jest czas na kawe u koleżanki.
Agula
Lubię posiedzieć sobie przed komputerem, poczytać o jakiś nowinkach, puki nie zaniedbuje mieszkania i męża wszystko jest w miarę rozsądku :D
KlaudynaK
A ja chyba popadlam w nalug... Dosd duzo czasu spedzam przed monitorem, za to nie lubie tv... i nie zaniedbuje swojego domu, Stasia czy babci, wszystko jest zrobione i mam czyste sumienie...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.