Menu

Domowe oszczędności

Ciekawa jestem czy staracie się jakoś oszczędzać na takich rzeczach jak woda, gaz czy prąd? Bo ja się ostatnio staram i powiem wam że są efekty. Przede wszystkim zmniejszyły mi się opłaty za wodę. Nie myjemy zębów pod bieżącą wodą - a zawsze tak robiłam, że szorowałam zęby a woda leciała w najlepsze. To samo z myciem naczyń... Jeśli chodzi o prąd to mam energooszczędne żarówki i pilnuję ostatnio tego, żeby nie świeciło się w pomieszczeniu w którym nikogo nie ma. Drobne rzeczy a powiem wam, że efekty są. Acha i jeszcze nie zostawiam np telewizora na "czuwaniu" - podobno takie czuwające urządzenia strasznie dużo prądu pożerają.

Ju25lka
 1142  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród prąd gaz światło woda oszczędności

Odpowiedzi

lara1982
oszczedzam zawsze bo kasa przydaje się na inne wydatki,też słyszałam,że czujka w tv dużo ciągnie więc lepiej nie zostawiać,a wode moja 4-letnia córcia myje się jeszcze w wanience ,oszczędzam tak i wodę i gaz
Misia80
Też staram się oszczędzać.Gotuje pod przykryciem.Światło gaszę tam gdzie nas nie ma.Nie zostawiam niczego "czuwaniu".Jeśli siedzę przy komp to nie właczam tv bo wiadomo,że go nie ogladam wówczas i odwrotnie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.