Menu

domowy regulamin zachowania

Czy któraś z net mam pisała z wlasną pociechą taki regulamin zawierający drogowskaz dla dziecka i rodzica? Już od kilku miesięcy się za to zabieram ale z marnym skutkiem. (pout)(pout) Potrzebuje przykładu na którym moglabym się oprzeć.

kami
 1358  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie regulamin

Odpowiedzi

GUGULKA
mysle ze kazde dziecko jest inne i dlatego trzeba taki regulamin ustanawiac indywidualnie do kazdej osobowosci
kami
tak ja nie szukam gotowca tylko przykladów bo w sumie jestem takim człowieczkiem że gdybym sama się za to wziela to ten regulamin stanowił by opasly tom określający każdą możliwa sytuację i pewnie ciagle bym cos dodawala a chyba to by bylo nie wskazane. cóż nie wszyscy potrafią być na tyle kreatywni by wszystko wymyślic samodzielnie (pout)(placze) a brak jasno określonych regól bardzo utrudnia nam życie (placze)(placze)(placze) Chcialabym to naprawić ale samodzielne ulożenie tego mnie po prostu przerasta (krejzolka)(krejzolka)
mammma
nie wolno: nikogo bić, piszczeć i krzyczeć w domu, bawić się w kuchni, otwierać szafki i szuflady w kuchni, bawić się kontaktami, grać piłką w domu, otwierać drzwi obcym, wychylać się przez okno, zaglądać do szafki z lekami, itp.
wolno: bawić się do upadłego, śmiać się do łez, tryskać energią od samego rana, zarażać uśmiechem...
o to chodzi? bo ja w pierwszej chwili pomyslałam o planie/rozkładzie dnia, ale potem jak przeczytałam odpowiedzi... to się zagubiłam...
kami
plan dnia też może byc ale właśnie o coś w tym stylu mi chodzilo jak napisala mammma (kwiatek)
kami
Modliszko - w sumie akurat mojemu męzowi by się przydalo ale niem mam zamiaru odwalać tego co schrzanili teściowie. a poza tym to nie ma być zestaw praw i obowiązków tylko jasno postawione zasady. Nie po to by kogoś musztrować ale po to by dziecko mialo jasność jak może a jak nie może postępować a ma to być zwiężle i przejżyście ujęte no niestety ja nie umiem tak się wypowiadać stąd szukam pomocy. czy to grzech???????????????????
flame123
w moim domu jest taki regulamin; obowiązki mam ja, a prawa cała reszta(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.