Menu

Domowy "skarbiec"

Witam Drogie Mamusie! Jak to jest z waszymi pieniedzmi? Kto nimi rozporzadza, placi rachunki, robi zakupy? Wy czy partner? A moze w waszym domu ma kazdy swoje pieniadze i tylko wydatki macie na pol?

anna000
 700  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Praca i Finanse wydatki pieniądze

Odpowiedzi

Magdzik
J/w(smiech)(smiech)(smiech)
nikordia
tak jak @Kitek
betty
u mnie dokładnie tak samo jak u marlenqi25
anna000
a wyobrazacie sobie sytacje ze oboje wspolmalzonkow pracuja, a majac osobne konta placa tylko rachunki i za jedzenie razem, a reszta to komu ile zostanie tyle ma?
stokrotka30
ja pracuję razem z mężem mamy wspólną kasę,rachunki płacimy przez internet a na zakupy jeżdżę JA(grins)(grins)(grins)(grins)
Kasia011085
ja rozporządzam.....płacę rachunki...robie zakupy.....art.dla maluszka ,ciuszki...dosłownie wszystko...a jak mąż na coś potrzebuje to mi mówi no i ja mu daję:)pozdrawiam(awve)(awve)(awve)(cukierek)(cukierek)(cukierek)
emiliab
U mnie tak jak u Kitek.(grins)(grins)(grins)
flame123
u mnie rozporządza B. ponieważ to on zarabia. bardzo mi to odpowiada (co strasznie dziwi moją teściową). kiedy ja mam jakieś osobiście zarobione pieniądze, to oczywiście też się dokładqam.
monique25
mój zarabiał oddawał mi całą kase (grins) a teraz pracujemy i zarabiamy obydwoje ale i tak on mi swoja wypłate oddaje . Zawsze z nim konsultuje nasze wydatki jak cos chce to oczywiscie mu na to daje (grins) Gdyby on trzymał kasę nie starczyło by nam jej na bank(krejzolka) a tak dajemy rade od 10 do 10 (grins)
daryjka87poznan
U mnie tez tak jak u KItek (grins)(grins)(grins)
alinagj1o2
Jak mąż zaczął mnie oszukiwać z kasą jak mieliśmy konto wspólne to od razu złożyłam sprawę o alimenty i zrobiłam u notariusza rozdzielność majątkową. Rachunki płacę ja przez internet a mąż zwraca mi połowę. Sytuacja taka jak dla mnie jest super bo wiem ile zarabiam ile dostanę alimentów i jestem spokojna co miesiąc.Mogę sobie pozwolić na dużo więcej niż dawniej.Mężowi też chyba takie rozwiązanie pasuje też wie ile ma na miesiąc i na co go stać.Sam polecał takie rozwiązanie swojej szwagierce jak jego brat zaczął również kombinować. Dodam że nigdy nie wspomina mi o pieniądzach które płaci.(grins)(kciuki)(kciuki)
mamapati
ja nie pracuje, na zakupy(większe jeżdzimy razem)mniejsze robi teściowa:P, rachunki płaci partner:D
nawet po ciuszki dla Pati jezdzimy razem
rozowa82
u mnie tak jak u @kitek:) rachynki, opłaty, zakupy są na mojej głowie, zresztą ktos musi zarabiac zeby ktoś mół wydawać hehe(smiech)
Nanya
Identycznie jak u smerfetki, dodam tylko, że o comiesięcznych rachunkach pamięta mąż.
irekzboralski
zakupy,rachunki...wszystko co zwiazane z kasą na mojej głowie..mąż zarabia
slodkadagusia
rachunki place ja ze wspolnyc pieniedzy. tzn nie ma podzialu moje i partnera pieniadze. sa 2 konta ale sa nasze! na zakupy jezdzimy zawsze razem. niewiem jak to bedzie po porodzie ale narazie jest tak. pewnie po porodzie bedzie tylko partner jezdzil po zakupy :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.