Menu

Doprowadzanie do porządku ????

Pare dni temu zadałam pytanie "koleżanka i jej syn " Dostałam dużo odp na priv (cytuje)że mam walnąć małego . Tłuc go ile wlezie może zmądrzeje . Pier***nać w łepetyn napluć w twarz . Walnąć go gdy nie będzie jego mamy w pobliżu i powiedzieć że się uderzyła . Przydusić go drzwiami. zamknąć go w ciemnej łazience niech si ę wyszaleje .Musze powiedzieć że mnie zamurowało . Bo gdyby jakiś dorosły nawet babcia czy dziadek uderzył by moje dziecko , chyba bym oczy wydrapała . A czy wy dałybyście doprowadzać do grzeczności dziecko takimi metodami , jak proponowały mi niektóre net mamy

lola86
 1092  34

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat dziecko

Odpowiedzi

krasna1
wychodzi na to,że niektórym przydałoby się badanie psychiatryczne
monikas342
(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
MamaMateuszka
(wow)(wow)(wow)
jagoda30
wychodzą prawdziwe charakterki."ja wychowyję bez przemocy, karne krzesełka,nie używam brzydkich słów " itp itd.....
mycha2706
Noooo zajebiste rady...
lola86
@ mikama Całkiem poważnie . z 13 wiadomości z tym 8 z takimi poradami
emikacpi
porażka (wow)
maja1482
ręce opadają(krejzolka)
amalka
Nooo... ja to bym jeszcze lanie kablem i przypalanie papierosem poleciła (krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) Niektóre kobiety nie powinny mieć dzieci (zlosc)


@Lola nie pytam które to mają takie "pedagogiczne inaczej" podejście do dyscyplinowania dzieci, zastanawia mnie tylko czy to "aktywne" matki? Tak z ciekawości...
Beatka2010
OMG(wow)(wow)(wow) Jestem ciekawa,które to mamy takie inteligentne inaczej,ale nic dziwnego że napisały Ci na priv-Tu byśmy je zmieszały z błotem za takie rady delikatnie mówiąc(zlosc)(zlosc)(zlosc)
lola86
Tak to mamy często tu przebywające , Nie mogę napisać więcej . Ale po tych mama nigdy nie spodziewał by się takiej odp . Patrząc na ich odp na forum
renata29
Najlepsze jest żeby napluć mu w twarz i przydusić drzwiami (wow)
goskapolak
Jeśli piszą na "ogólnym" coś zupełnie przeciwnego od tego co napisały na privie to chyba nie powinnaś mieć skrupułów by to po prostu wyjawić.Albo te mamy mają alter ego albo, zupełnie niepotrzebnie, próbują poprzez kłamstwa kreować się na poprawne ideowo mamusie.
A po co to i komu to potrzebne?
JUSTYNA300511
no ciekawe które to maja takie świetne zasady wychowawcze....cycki normalnie opadają(barf)
amalka
A mnie tam koło pióra latają "personalia" tych mam... Jak już wielokrotnie tu wspominano- internet gwarantuje anonimowość więc każdy kto futruje dziecko fastfoodami, może napisać że "never ever". Niestety... Tak czy inaczej biorę poprawkę na wszystko co tu czytam, jako taką pewność mając jedynie co do wypowiedzi garstki mam/ tatusiów. Co da usunięcie bądź "zlinczowanie" niektórych? Wrócą pod innym nickiem albo w szerokim poważaniu będą miały nasze zdanie.

Smutne mimo wszystko, iż ludzie potrafią być tak dwulicowi...
daryjka87poznan
No chyba zarty to są? Bez przesady. Pewnie probowały jakoms akcje znowu tu stworzyc!!!!
MamaMaya
jakos nie chce mi sie w to wierzyc.... gdyby to byly ze 2-3 takie przypadki ale az tyle ile podajesz????(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
amalka
@Mikama może źle się wyraziłam ale wiadomo o co chodzi (kwiatek)
krasna1
lola chociaż tak analizując sytuację to myślę jak MamaMaya
Bethi
Jak to czytam to aż mnie ciarki przechodzą,rozumiem klaps albo czasem nawet szarpnięcie ale te metody co radzą mamy to istna patologia i maltretowanie dziecka.Jak tak można ja jak dam klapsa to mam wyrzuty sumienia ale czasem nerwy zawodzą.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.