Menu

Doradca laktacyjny

Pytanie głównie kieruję do Mam karmiących piersią. Na forum pojawia się masa pytań dotyczących problemów z karmieniem piersią, leków które można przyjmować itp. Jestem ciekawa jak wiele z Was korzystało w sytuacji problemowej z porad specjalistów - doradców laktacyjnych? Czy wogóle wiecie, gdzie w Waszym mieście można skorzystać z takiej porady? Czy wiecie o internetowych poradniach laktacyjnych?

Doradztwo laktacyjne w Twoim mieście

Mandarinios
 731  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem doradca laktacyjny

Odpowiedzi

olciae
po co mi doradztwo nie mam problemow bo karmie po raz trzeci (kciuki)(kciuki)(kciuki) klopot byl ale tylko po porodzie bo mialam nawal pokarmu(spi)(spi)(prezent)
krasna1
ja całe szczęście nie potrzebowałam pomocy,ale numer do poradni miałam...
akurat w tym szpitalu co rodziłam mieściła się takowa poradnia
olciae
@krasna1 widac widac ze nie potrzebowalas pomocy hi hi(awve)(awve) to byl zarcik(prezent)(prezent)(prezent)
Mandarinios
Ja poprosiłam o pomoc po porodzie... Kubuś był bardzo apatyczny po znieczuleniu i środkach przeciwbólowych, które dostałam przy cc... Nie chciał za bardzo jeść i pomoc Pani doradcy była nieoceniona.... Dzwoniłam też raz z pytaniem o antybioty, który mogę napewno brać podczas karmienia - ze mną jest ten problem, że jestem dodatkowo uczulona na penicylinę i pochodne więc znalezienie odpowiedniego antybiotyku w takiej sytuacji wymagało kilku konsultacji - również udzielono mi fachowej pomocy (kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)

Wiadomo, że z czasem mam już większe doświadczenie, ale jeśli będę miała kiedykolwiek problemy to napewno skorzystam z pomocy. (kciuki)
krasna1
(grins)(grins)(grins)(grins)
no cóż.....natura mnie kocha
olciae
@krasna1(kwiatek)(kwiatek)
flame123
ja korzystałam telefonicznie i ta położna bardzo mi pomogła; chodziło o pewne lekarstwa, przeze mnie przyjmowane, a każdy lekarz (położnik i pediatra) mówił, żeby dziecko odstawić od piersi. Ta kobieta konsultowała się nawet z neurologiem, żeby rozwiać moje wątpliwości, a nawet nigdy się nie widziałyśmy.
sweetnessa27
Ja nie korzystałam,nie miałam takiej potrzeby.U mnie z karmieniem było wszystko w porządku mimo cc. Polegałam na sobie.Nawet w szpitalu się dziwili że tak świetnie sama sobie radzę.(Pierwsze dziecko,młoda matka)
Nicoletta
nie korzystałam.. niby w szpitalu u nas jest (tak pisze w książeczce małej) ale czy rzeczywiście jest tam profesjonalne doradztwo to nie wiem ..
babooshka
ja raz zadwoniłam by umówić się na wizytę ale obyło sie bez ponieważ nie zrażałam się i dalej przystawiałam córcie do piersi (to było w czasie zmniejszenia sie pokarmu w piersiach po 3 mcach od porodu):)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.