Menu

Doradźcie

Chciałam się Was poradzić.Pisałam już wcześniej o Blanki kaszlu,zrobiłyśmy prześwietlenie,okazało się że ma lekki stan zapalny w płucach,jej stan i OB temu zaprzeczały.Dostała antybiotyk,silniejszy w końcu,nie chciałyśmy jej kłuć zastrzykami.
Dzisiaj Blanka bierze ostatni dzień antybiotyk,czuje się już dobrze.Lekko kaszle tylko.Dziadek chce ją zabrać na sanki.Na dworze jest cicho,w miarę ciepło.Czy powinnam ją puścić na pół godzinki? Co o tym myślicie? Szkoda mi jej bo biedactwo siedzi już ponad dwa tygodnie w domu.

sweetnessa27
 719  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie spacer antybiotyk dziecko

Odpowiedzi

Nicoletta
na pół godzinki to może i tak,na dłużej bym nie pozwoliła ...
loona20
myśle że 30 minutowy spacerek jej nie zaszkodzi ubierz ja ciepło i bendzie ok :) troche się przewietrzy :) i odrazu bendzie się leipej czuła :) (kwiatek)
mamapati
ubierz ją odpowiedznio do pogody, i spacerek 30 min, niepowinnien jej zaszkodzic
JUSTYS
ja bym puściła na troszkę ciepło ubrała w kocyk zawinęła i na sanki Dominik brał antybiotyk to z nim wychodziłam jak było dosyć ładnie na podwórku
mycha2706
Nie,powinnaś Ją przetrzymać z jakieś trzy dni w domu... takie jest moje zdanie.Powinno sie uważać prze dwa tygodnie po braniu antybiotyku...
mycha2706
Przeziebienie a zapalenie płuc i antybiotyk to dwie różnie historie....
sweetnessa27
ale ona nie miała zapalenia płuc!
rozowa82
ja odczekałąm dwa dni po zakonczeniu antybiotyku zanim wyszłam z zuzką na dwor...
monique25
ja bym nie wyszła wolałabym nie ryzykowac ...tym bardziej ze pisałas ze ten kaszel u Was tak długo trwał (smutna)
mycha2706
Kochanie mam migrene,zle widze(zla) teraz doczytalam lekki stan zapalny w płucach.Ale i tak bym nie puściła.Chociaż kaszel moze sie długo jeszcze utrzymywać długo.Pisze z własnego doświadczenia,bo Ala miała angine,wybrała antybiotyk ,wypusciłam Ją na dwór na chwilke i zaczęła kaszleć tak konkretnie,ze po tygodniu kolejny antybiotyk.
babooshka
po prostu wietrz jak najczęsciej dobrze jej pokoik, poczekaj z tym wychodzeniem...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.